Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

9 hrozných věcí, které se stanou, když si vaše máma pořídí Facebook a přidá si vás do přátel!

A do háje!
Zdroj: archiv
Co se stane, když vás o přátelství požádá vaše vlastní máma? Facebook už pro vás nikdy nebude tím, čím býval dřív...

Obávané se stalo skutkem a vaše 55letá matka si vytvořila Facebook. Nejen že se jmenuje úplně stejně jako vy, ale navíc vás právě požádala o přátelství!

Tohle je 9 věcí, které vás teď čekají.

1) Dlouhou dobu budete dělat, že jste si žádosti nevšimli. Když se vás vaše máma potřetí zeptá, proč si ji nechcete přidat, budete muset přistoupit k činům.

2) Neprodleně musíte smazat nebo zablokovat všechny citlivé fotky. To znamená všechny, kde máte cigaretu v ruce, jedno oko na Maroko a vůbec vypadáte jako po lahvi vodky.

3) Neměla by ani vidět, že většinu času, kdy říkáte, že se poctivě učíte na zkoušky, trávíte po barech nebo na koncertech.

4) Vlastně by vás neměla ani vidět ve společnosti vašich kámošů. Protože ten propíchaný kluk a pokérovaná holka nejsou zrovna lidi, které jí chcete představovat.

5) Váš světlemodrý svět čekají další úpravy. Musíte si ve vlastním nastavení označit mamku jako člověka, který neuvidí vaše nově přidané příspěvky, potažmo fotky, na kterých vás někdo označil dřív, než je sami schválíte.

6) Vaše sociální svoboda je v háji.

7) Facebook už nikdy nebude místem, kam budete psát ráno po kalbě přemoudřelé statusy.

8) Váš Facebook se stal místem, který sleduje vaše matka.

9) Je na čase odejít z Facebooku. Teď už opravdu máte důvod.

Související články

Další články