Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

9 homosexuálních herců a hereček, kteří přesvědčivě hrají heterosexuální role

Ženy pláčou, muži se radují!
Ženy pláčou, muži se radují!

1. Cynthii Nixon známe z filmu Sex ve městě, kde lovila jednoho muže za druhým. Ve skutečnosti se před časem rozvedla se svým dlouholetým manželem, přiznala se, že je bi, a teď má jednoroční dítě se svou přítelkyní Christine Marinoni. 

2. Asi největší kontrast mezi skutečnou sexuální orientací herce a jeho rolí vidíme v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Neil Patrick hraje až agresivně heterosexuálního muže, jehož jediným smyslem života je obšťastnit co největší počet žen. Ve skutečnosti je zamilovaný do svého přítele, herce Davida Burtky a mají dvě krásná dvojčata. 

3. Jim Parsons z Teorie velkého třesku a Garden State. O jeho náklonnosti k mužům se šuškalo hodně a dlouho. Až to nakonec v roce 2012 potvrdily The New York Times. K tomu momentu byl Jim Parsons již 10 let v homosexuálním vztahu! 

4. Sara Gilbert je další „duhou“ v seriálu Big Bang Theory. Známe ji také ze seriálu Roseanne. V obou projektech obsadila hetero-role. Herečka má jedno dítě s expartnerkou Allison Adler a v tuto chvíli chodí s muzikantkou Lindou Perry. 

5. Matt Bomer ve Službách FBI (orig. White Collar). Ženy plakaly a muži se smáli, když se zjistilo, že Matt je gay. Herec má tři děti se svým partnerem Simonem Hallsem. 

6. Guillermo Diaz. Známe z marihuanových komedií Half Baked a Weeds. A víme o něm, že rád kouří nejen jointy! 

7. Jodie Foster nemusíme představovat. Hrála mnoho žen s orientací na muže. O to víc nás překvapil její podivný proslov v roce 2013 na udělování ceny Zlatý glóbus. 

8. Ian McKellen z X-Mena a Pána prstenů. Gandalf je gay! 

9. Tahle nová tvář kapitána Spocka. Už víme, proč na vesmírné lodi Enterprise museli mít věčně puštěnou klimatizaci. 

Mohlo by vás zajímat

Další články