Fotografií Angeliny Jolie (39) z hereččiny minulosti jste už viděli mraky. Tyhle byly ale doposud pro veřejnost uschované.

Snímky, kde Jolie pózuje v jednoduchých černých šatech a v jednu chvíli dokonce stáhla vršek, vznikly během natáčení snímku Nebezpečná síť z roku 1995. Pořídil je fotograf Marcel Indik, který se je rozhodl zveřejnit až po devatenácti letech.

Angelina v té době byla pořádná rebelka, vyzkoušela všechny možné drogy, její chování se dost vymykalo chování ostatních holek v jejím věku, což se projevilo na jejím životě. Právě u Nebezpečné sítě se zamilovala do herce Jonnyho Lee Millera (42) a rok později si ho vzala. Angelina se na svatbu dostavila v černých kožených kalhotách a bílé košili, na níž měla napsáno ženichovo jméno svojí vlastní krví. V září 1997 se manželé rozešli a roku 1999 bylo jejich manželství rozvedeno.

Od té doby se Jolie ve svém životě ještě hodně zmítala, ale poté, co ulovila Brada Pitta (51), se z ní stala několikanásobná matka, aktivně se angažuje v charitě, no prostě otočka o sto osmdesát stupňů, až by jí to jeden skoro neuvěřil.