Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

9 důkazů, že jsou vegetariáni mnohem agresivnější než masožrouti!

Vegetariáni jsou hodní kluci. Ale občas trochu militantní.
Zdroj: archiv

Jíst, či nejíst maso? To je to, oč tu běží…

V poslední době se výživě přikládá větší než malý význam a je to tak dobře. Už nám není jedno, jestli k obědu sníme rozšmelcovanou masokostní moučku rozředěnou geneticky modifikovanou kukuřicí, nebo bio zeleninový salát z lokální ekofarmy.

Avšak spolu s různými světonázory na zdravou stravu se donekonečna řeší také to, jestli má člověk nárok na to, jíst maso a živočišné produkty, případně proč jsou vrazi ti, kteří si jednou za čas dopřejí kus flákoty a obují kožené baťovky.

My pro vás teď máme 9 opodstatněných důkazů, že militantní vegetariáni a vegani jsou ve výsledku mnohem méně mírumilovní než obyčejní masožrouti.

1) Neustále se hádají s číšníky v restauracích, kde mají v nabídce vegetariánských jídel smažený sýr se šunkou nebo knedlíky s vajíčkem.

2) Své okolí terorizují nepodloženými informacemi o tom, že na těch či oněch farmářských trzích jsou rajčata červenější a salát křupavější.

3) Nadávají vám do vrahů jen proto, že jste si k snídani koupili dětskou šunku a lipánek!

4) Pokud se zapletete s veganem nebo vegankou, romantika ohně a špekáčků pro vás bude navždy zapovězená. A uzené tofu je pěkně hnusné.

5) Urazí vaši babičku tím, že odmítnou její skvělý vývar s nudlemi a vepřo-knedlo-zelo. Bude z toho chudák hrozně zhrzená a vy si budete připadat trapně, pokud neuděláte to samé. A komu tím prospějete?

6) Kdykoliv dostanete chuť na maso, začnou vám předhazovat, že tak jako my jíme prasata a krávy, tak v Číně jí psy, a jaké by vám bylo, kdyby vašeho chlupatého kámoše někdo sežral. Tomu se fakt říká podpásovka!

7) Nezaujmete je ani novou koženou kabelkou ani skvělými koženými botami, prostě ničím, co kdysi běhalo po lukách a hájích. A na vaši koženou sedačku si prostě nikdy nesednou. Asi jim nedochází, že koženková varianta je v jistých partiích životu nebezpečná!

8) Vegetariáni a vegani vyhledávají další vegetariány a vegany, takže pokud okamžitě nepřestanete jíst maso, hrozí vám, že za chvíli budete na světě úplně, ale úplně sami…

9) Naše rada zní: Go VEG!

Související články

Další články