Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

9 celebrit, které si v karanténě tvoří účesy samy: Vlasy na Jágra i dálnice na hlavě nejsou výjimkou

Zdroj: archiv Teri Hatcher, archiv Pink
+ Dalších 6 fotografií
galerie
S pandemií koronaviru a opatřeními, která kvůli ní musela být učiněna, souvisí i stopka kadeřníkům. Běžní lidé se bez nich obejdou bez problémů, pro ostře sledované celebrity je to ale velký problém. Nechtějí být spatřeny s šedinami či špatným sestřihem. Proto se rozhodly, že si doma poradí samy. A mnohdy se to nevyvedlo.

Ve světě řádí koronavirus a omezení volného pohybu se netýká jen obyvatel Česka. I v Americe moc dobře vědí, že ohrožovat ostatní jen kvůli posezení v kavárně či návštěvě salonu by bylo přinejmenším hloupé. Kdo se chce i doma cítit krásný, musí si poradit po svém.

Obyčejní lidé se bez kadeřníka alespoň na čas obejdou, u celebrit je tomu ale jinak. S každým krokem jsou veřejností pozorovány a hodnoceny, a proto je pro ně důležité, aby i během karantény vypadaly dobře. Rozhodly se proto, že si se svými účesy vyhrají doma.

Na scénu se kvůli nemoci Covid-19 v řadách slavných vrací slavný mullet, tedy legendární účes Jaromíra Jágra. Hollywoodské krásky pak radí fanynkám, jak si doma obarvit vlasy, a dokonce nechávají volné ruce svým dětem. Podívejte se do galerie, co všechno v dobách koronaviru vzniká slavným osobnostem na hlavách.

Související články

Další články