Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

9 celebrit, které se změnily k nepoznání: Některé vypadají skvostně, jiné se šíleně propadly

Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Galerie
Řada slavných celebrit vypadala na začátku kariéry naprosto jinak, než vypadají dnes. Mnohé si prošly pořádnou proměnou a dnes byste je jen těžko poznali. Nebo budete přinejmenším v šoku z toho, jak těchto 9 slavných kdysi vypadalo.

Když se dostaly na výsluní, vypadalo těchto 9 celebrit úplně jinak. Známé tváře se mohou měnit z různých důvodů. Buď pro osobní účely, aby se cítily lépe, nebo kvůli práci.

Největší proměna

Zřejmě úplně největší proměnou prošel herec Ethan Suplee, kterého si čeští diváci pamatují jako Randyho z oblíbeného seriálu Jmenuju se Earl. Ethan byl na začátku kariéry pořádný špalek. Jednu dobu vážil Ethan dokonce přes 240 kilo.

Teď váží Suplee něco málo přes 100 kilo. Špeky proměnil ve svaly a je z něj pořádný kus chlapa. Tvrdá dřina a hodiny posilování se Ethanovi vyplácí. Kdybyste ho v současné době potkali na ulici, jen těžko byste ho poznali. Jakou neuvěřitelnou proměnou prošel, se podívejte do fotogalerie. Zároveň můžete nahlédnout na další světové hvězdy, které se proměnily k nepoznání.

Související články

Další články