Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

81 let Josefa Laufera: Dcera prozradila, jak nemocný herec oslaví narozeniny

Josef Laufer
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
VÝROČÍ
Po čtyřech měsících v kómatu se zdravotně těžce zkoušený herec Josef Laufer (81) nedávno probudil a snaží se navrátit do normálního života. Jak si užije sváteční den?

Josef Laufer bojuje

Josef Laufer je velký bojovník. Před časem šel na operaci, po níž ale nastaly obrovské komplikace, které zapříčinily, že skončil na dlouhou dobu v kómatu. Mnozí jeho přátelé už se pomalu vzdali nadějí, ale nedávno vyšlo najevo, že už se pomaličku vrací do normálního života.

A i když na přílišný optimismus je moc brzo, přece jen se ukázalo, že naděje umírá poslední a je třeba se jí držet do poslední chvíle.

Oslava narozenin

Josef Laufer se 11. srpna dožil 81 let. Na žádná procesí před jeho lůžkem to není, kvůli nebezpečí infekce za ním kromě dcery nikdo nesmí. Přesto půjde o výjimečný den.

„Budeme mít soukromou oslavu v nemocnici, já s tatínkem. Návštěvy žádné nebudou, ale já za ním chodím. Oslavím to s ním a vyřídím mu všechny pozdravy, které pro něj mám,“ řekla eXtra.cz Ester Lauferová s tím, že víc se k tatínkově zdravotním stavu vyjadřovat nebude.

Přání

Nezbývá než popřát herci, kterému přátelé říkají láskyplně Pepíček, aby se mu podařilo ze všeho dostat a aby za rok už oslavil narozeniny na velké party.

Související články

Další články