Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

8 životních mouder Ondřeje Vetchého z Okresního přeboru: Tesat je do kamene!

Ondřej Vetchý alias Jirka Luňák v Okresním přeboru.
+ Dalších 15 fotografií
Okresní přebor patří sice k novějším seriálům, ale rychle se zařadil mezi české klasiky. Není snad nikdo, kdo by ho neznal a nebavil se nad mnohdy až absurdními scénami. Zvlášť výživné jsou hlášky Jirky Luňáka v podání Ondřeje Vetchého (55). Vybrali jsme osm z nich, bez kterých se váš život neobejde.

Fanatický milovník fotbalu Jirka Luňák je nezapomenutelnou postavou Okresního přeboru. Trenér, záložník a kapitán houslického klubu občas mluví rychleji než myslí, ale jinak je to dobrák od kosti!

Mrkněte na osmičku jeho nejpovedenějších mouder:

1. Počkej, ty vole, já jsem novej trenér. Já jsem trenér. Nekecej, dyť jsme se domluvili, že já jsem trenér, ne? Ty vole, jakou licenci, ty vole? Počkej, Hnátek taky neměl licenci. Nebo jo?

2. Jindra… Jindra s naším Tondou… to je peklo! Až se to roznese po vokrese, to bude náš konec. Oni nám rozklížej celej tým zevnitř… homosexuálové…

3. Za co jste mu dal tu červenou, ty vole?

4. Kromě fotbalu náhodou dělám spoustu věcí, třeba to… nohejbal.

5. Tak na to pozor, Václave. Jednou jseš předseda a jako předseda jseš nositelem těhletěch morálních hodnot. Nemůžeš prostě beztrestně piglovat vdovu po našem předsedovi ještě notabene v klubovejch šatnách. Dyť to by byla prostě vostuda pro celej klub, hochu.

6. To ste nikdy neviděli kozy mladý holky nebo co?

7. Jardo, dyť ty v tom vypadáš jako prase.

8. Hoši, narážečku umí i moje stará.

Mohlo by vás zajímat

Další články