Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

8 zajímavostí o hororu Zhasni a zemřeš, které jsou snad děsivější než samotný film!

Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Další 3 fotografie
Zajímavosti
Šetřit, šetřit a šetřit. Tahle poučka už se nevyhýbá ani hollywoodským bijákům. Režisér David Sandberg šetří rád a všude, kde se dá. Někdy to ale až přehání, třeba u hororu Zhasni a zemřeš z roku 2016. Přečtěte si zajímavosti, které jste o strašidelném snímku určitě nevěděli. Ta první je ještě děsivější než samotný film.

1. Režisér David Sandberg si při produkci rád vypomáhá a snaží se vymýšlet, jak by udělal věci jednoduše a levně. Některé vizuální efekty si dělal režisér sám a na očích bubáka ušetřil snad nejvíc. Měl mít totiž mírně svítící oči, aby bylo vidět, jakým směrem se dívá. Protože by to bylo moc drahé, herečce prostě přilepil na oční víčka odrazky.

2. Teresa Palmer (Rebecca) přiznala, že během natáčení filmu spávala s rozsvíceným světlem. Sama si to vůbec neuvědomovala až do chvíle, kdy ji na to upozornil naštvaný manžel.

3. Film natočili podle úspěšného krátkometrážního snímku Lights out z roku 2013.

4. V pokoji Rebeccy visí plakát skupiny Avenged Sevenfold s jejich nejznámější písničkou "Hail To The King". Režisér skupinu totiž zbožňuje.

5. V domě Rebbecy jsou i plakáty skupin Ghost a Slayer.

6. V jedné z úvodních scén si Paul (Billy Burke) na obranu bere baseballovou pálku z vitríny. Všimněte si v ní figurky s úplně stejnou tváří jako v původním krátkometrážním snímku Lights out.

7. Lotta Losten (Esther) je manželkou režiséra Davida Sandberga. Oba spolupracovali už na sérii úspěšných krátkometrážních hororů.

8. Téměř identickou scénu jako v původním krátkém snímku Lights out si zde zahrála stejná herečka Lotta Losten.

Související články

Další články