eXtra.cz si dalo práci a udělalo mezi ženami menší sociologický průzkum na téma „co je u chlapa důležité na prvním rande“. Tady jsou výsledky:

1. Boty

Je to divná úchylka, ale ženy se vám vážně, milí pánové, dívají na nohy. Obráceně to tak nefunguje. Podle výzkumů, které prováděli naši zahraniční kolegové, pokud muž není fetišista, je mu tak nějak jedno, co má žena na nohou. Ale vy určitě nenatahujte fusekle do sandálů. V létě frčí mokasíny, které jsou u žen obecně dost oblíbené, akorát je musíte umět zkombinovat s oblečením. A o tom až zase příště.

2. Hodinky

Malé hodinky na mužském silném předloktí jsou prý víc než podivné. Hodinky prozradí ledacos o vašem vkusu i životním stylu. Vybírejte je pečlivě.

3. Ruce

Všechny ženy mají rády upravené ruce a nehty. Manikúra jednou za uherák vás nezabije a vyplatí se vám.

4. Nonverbální komunikace

Zatímco vy se jí díváte střídavě na prsa a do očí, ona už vás má sjetého celého a teď spíš vnímá všechny ty věci, o kterých se píše v těch stupidních ženských časopisech. Jestli nemáte překřížené ruce, jestli si nesaháte moc často na nos, kam směřují vaše kolena. To všechno jí totiž napoví, zda máte zájem, nebo ne.

5. Úsměv

Ženy letí na americké úsměvy. Přesně ty, které znají z těch všech hollywoodských filmů. Nepodceňujte péči o váš chrup a občas si zajděte k dentistovi.

6. Držení těla, šířka ramen a chůze

Všechny ženy si vedle partnera chtějí připadat jako křehké květinky. I ty korpulentnější. Na vás je, abyste jí ten pocit dopřáli. Buďte chlap.

7. Konverzace

Mnoho z žen je alergických na témata peníze a bývalí partneři. O tématu vyměšování a podobných prasárničkách nemluvě. Vyhněte se jim. Buďte ale komunikativní, ptejte se, naslouchejte a řekněte také něco o sobě. Nechte si však nějaké tajemství. Ženy milují tajemství.

8. Vůně

Věřte, že to je jedna z nejdůležitějších věcí, která předurčí, zda se ještě uvidíte, nebo ne. Musíte jí vonět. Vaši tělesnou, přirozenou vůni moc neovlivníte, ale můžete ji vylepšit nějakým kvalitním parfémem. Chemie je důležitá. Už při prvním nasátí bude vědět, jestli to s vámi půjde, nebo ne. A jestli byste spolu mohli mít v budoucnu děti.