Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 věcí, které se ani vaši rodiče nikdy nesmějí dozvědět!

Zdroj: archiv
Každý rodič žije v iluzi, že má to nejkrásnější a nejšikovnější dítě široko daleko. Kdyby tomu tak opravdu bylo, běhali by po světě samí úžasňáci a byla by to tak trochu nuda. Přesto, že vděčíme rodičům za naši existenci a za to, že jsou tu pro nás celý život, tak určitě ne všechny věci se k nim dostaly bez cenzury. Ostatně ne na všechno jsme pyšní.

Tohle je výčet 8 věcí, které byste rodičům nepřiznali ani v padesáti!

1) První líbačka

I když od té doby zcela jistě uplynulo v řece hodně vody (staré panny prominou, ty to ještě čeká), tak byste tuhle zkušenost s vašimi probírat prostě nechtěli.

2) První sex

Od líbačky k sexu. Když byste se zmínili o líbačce, zčervenaly by vám nejspíš jenom tváře. Při zmínce o sexu by to už bylo na zahrabání se do země nebo na teleport směr planeta trapas.

3) První cigareta

Možná jste zarytí nekuřáci, ale přinejmenším svého prvního práska jste si také dali. Možná celou cigaretu a možná máte za sebou 15 let přísně utajovaného kouření.

4) První joint

Kdo nehulí s vámi, hulí proti vám.

5) První otrava alkoholem

Volná chata, pár kamarádů a večerní drama s vaším přiotráveným tělem. Tu pozvracenou manželskou postel se vaši nikdy nesmějí dozvědět.

6) 2 omluvné listy

Jeden pro rodiče a ten druhý pro nás na trénování jejich podpisů. Skvělý způsob, jak jít k zubaři 2× týdně a nevolnost mít alespoň 3× do měsíce.

7) Milenka

Logicky o ní ví jen ona sama. Proč chodit za rodiči pro radu, ještě by vám ji schválili a co pak.

8) Nemanželské dítě

„Ahoj rodičové, tohle je Davídek a minulý týden jsem se od Moniky z gymplu dozvěděl, že je můj. Je mu 15.“ Tak takhle asi taky ne, ještě by to s nimi seklo.

Související články

Další články