Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

8 věcí, které jste o orgasmu určitě nevěděli!

Orgasmus
Zdroj: profimedia

Orgasmus. Vyvrcholení. Rozkoš. Pravděpodobně o tom už něco víte, pokud ne, tak vás litujeme a taky vám přinášíme několik zajímavých fakt, které se orgasmu týkají.

1. Plnou parou vpřed

Mužský ejakulát profrčí močovou trubicí rychlostí 44 km/hod. Dámy, pozor na oči. Výstřik může zasáhnout cíl i v dálce 2,5 metru.

2. Už jsi byla?

Orgasmus u ženy trvá 13 až 51 sekund, u muže 10 až 30 sekund. Chlapům budiž útěchou, že rozkoše dosáhnou rychleji a hlavně častěji. Žena obecně potřebuje k vyvrcholení o 8 až 15 minut víc než muž.

3. Není nutné dotýkat se

Některé ženy ani nepotřebují fyzickou stimulaci. Studie prokázaly, že citlivější typy dívek a žen dosáhnou orgasmu pouze pomocí svojí vlastní mysli, aniž by se jich někdo dotýkal a aniž by se ony dotýkaly samy sebe. V redakci eXtra.cz od rána neděláme nic jiného, než… No, to je jedno.

4. Všichni jste závisláci

Vědci tvrdí, že při orgasmu se v mozku dějí hodně podobné věci, jako když si dáte dávku heroinu. Proto se sex často stává návykovou aktivitou.

5. Záhada G-bodu

Ani „Máldr a Skalyová“ si doteď nejsou jistí, zda něco takového vůbec existuje. Ale pro klid mužské duše budeme předpokládat, že stimulací přední strany pochvy za stydkou kostí, respektive přibližně ve druhé třetině pochvy, kolem močové trubice, uděláte ženě velkou radost.

6. Freud na to kápl

Slavný rakouský neurolog a psycholog Sigmund Freud přišel na to, že se dá pravidelnou dávkou orgasmu léčit ženská hysterie. Tahle teorie se chytla a muži ji praktikují dodnes. A rádi.

7. Nekonečná rozkoš

Dovedete si, milé dámy, představit, že na světě existuje paní, která dosáhne během minuty 154 orgasmů? Otázkou je, zda ji pogratulovat či politovat. Pánové, kteří by snad sháněli její telefonní číslo, nechť se obrátí na doktory Williama Hartmana a Marilyna Fithiana. Ti tento majstrštyk zaznamenali. Zda „ji“ k němu i přivedli, se neví.

8. Sexsymbol Marilyn Monroe šokovala

A to tím, když se kdysi přiznala, že se žádným ze svých sexuálních partnerů nikdy nedosáhla vrcholu. Tak… To je vrchol!

Související články

Další články