Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

8 věcí, které jste o mužích vždy chtěly vědět, ale bály jste se zeptat!

Patrik se v tomto dílu Atlasu žen rozhodl, že mužskému druhu tak trochu podřízne větev. Napráší na ně všechno. Takže, holky, tohle je vše, co jste vždy chtěly vědět o mužích, ale bály se zeptat.

Pro ženy jsou někteří muži opravdu jedna velká záhada. Tento díl vám otevře obzory a spolu s Patrikem nahlédnete do světa mužů. Konečně se možná dozvíte odpovědi na otázky, které jste vždy chtěly slyšet, ale bály jste se zeptat. Možná se vám podaří díky tomuto videu mužskou část populace pochopit.

1. Muži jsou egoisti – neustále potřebují slyšet, že zrovna oni jsou ti nejlepší z nejlepších, a jejich ego musíte stále hýčkat. Kdo z nich tvrdí, že to nepotřebuje, tak se jenom přetvařuje, protože chce třeba zanechat pozitivní dojem.

2. Lžou o tom, že umí vařit – i když už nežijeme ve středověku, většina mužů je stále toho názoru, že do kuchyně patří žena. I když se chvástají svým kulinářským umem, tak i blbá topinka s vaječinou je u nich považována za gastronomický vrchol.

3. Podvádí – jestli vám bude na první schůzce nějaký mužský tvrdit, že on nikdy nikoho nepodvedl, protože je jiný než ostatní, je to lež. Každý chlap, stejně jako ženská prostě podvádí.

4. Neumějí se oblékat – chlapi prostě nemají vkus. Pokud potkáte muže, který je sladěný od hlavy až dolů, patrně to je gay, nebo je už zadaný. Co se týče oblečení, chlapi prostě potřebují něžnou ruku ženy.

5. Nejsou citliví – tohle je ta největší lež. Chlapi jsou častokrát mnohem větší citlivky než ženské. A pokud tvrdí opak, nechtějí být před holkami za ufňukánky a citlivky.

6. Nesnáší uklízení – pokud chlapa donutíte uklízet, tak vás buď bezmezně miluje, udělal nějaký velký průser a teď si to žehlí, nebo vás jednoduše chce dostat do postele.

7. Jsou to workoholici – slýcháváte od svého partnera, že každý týden musí jezdit na nějaká školení nebo pracovní schůzky? V tom případě je téměř stoprocentní, že vám zahýbá.

8. Málokdy dokážou uznat, že má žena pravdu – tohle se stává opravdu jen ojediněle. A víte proč? Protože hlavní roli v tomhle případu hraje zase mužské ego, které to jednoduše nedovolí.

Související články

Další články