Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

8 věcí, které jste chtěli vědět o vagině, ale báli jste se zeptat

8 věcí, které jste chtěli vědět o vagině, ale báli jste se zeptat
Zdroj: Facebook.com
Můžete s klidným srdcem říct, že znáte svou vaginu? Víte tedy, jak má správně vypadat? Kolikacentimetrový penis je pro uspokojení ten nejlepší? Nebo jakou barvu zdravá mušlička má?

Bez perfektního ovládání těchto znalostí nemůžete zažít sex, po kterém možná roky toužíte. To, že muži berou naši pipku pouze jako pohlavní orgán, ještě neznamená, že my majitelky nebudeme znát její plné funkce. Pojďme se tedy na vaginu, jinak taky pochvu, podívat. Zde je několik faktů, které byste o své vagině měli rozhodně znát

Hlavní funkce pochvy

Je to správně promyšlený orgán, kterým přichází dítě na svět, který slastně přijímá vniknutí penisu a slouží i k vlastní radosti, tzn. masturbaci.

Protože je pro nás vagina takovým malým pokladem, je potřeba ji chránit a správně o ni pečovat, vždyť si zaslouží prvotřídní služby.

Barva zdravoučké mušličky

Pokud máme s vaginou vše v pořádku, měla by mít narůžovělé zbarvení, stejně jako všechny ostatní sliznice v těle. Pokud má jinou barvu, není s ní vše v pořádku.

Ideální velikost penisu

Snad je každému známo, že pochva je velmi pružný orgán, a tak není tak snadné určit ideální velikost penisu. Někdo tvrdí, že stačí malý kašpárek a orgasmus je na světě, protože nejvíce vzrušujícím bodem je dolní třetina vaginy, na kterou stačí i čtyřcentimetrový uličník. Upřímně si řekněme, že 12-13 cm by mělo stačit k prvotřídnímu sexu. Málokterá žena ovšem samotnou velikost ocení, protože k orgasmu nás většinou nedovede penis, ale náš pomocník klitoris.

Panenská blána

Tvar i prostupnost touto blankou jsou do velké míry individuální, a tedy záleží na každé ženě, kolik úsilí bude potřeba vynaložit k jejímu protržení. Je tedy velmi časté, že k jejímu narušení nedojde při samotném sexu, ale třeba při masturbaci.

Máme ji po porodu vytahanou

Tohle je opravdu fáma. Vagina se při porodu sice extrémně zvětšuje a někdy je potřeba přistoupit dokonce k nastřižení. Je ale dokázáno, že se po porodu vrací do téměř stejné velikosti, a tak se chlapci nemusíte bát, že byste v ní plavali.

Co se s ní děje při orgasmu

Asi všechny milujeme to její stahování, když dojde na vyvrcholení, které má každá žena jinak dlouhé a jinak intenzivní. Každopádně samotný orgán se začne prokrvovat a stahovat se.

Proč se vagina zvlhčuje

Logicky dochází ke zvlhčení při pohlavním styku, a to z důvodu snadnějšího a pohodlnějšího pronikání penisu dovnitř. To ovšem není jediný moment, kdy je naše pochva vlhká. Zvlhčení nám také zajišťuje její ochranu.

Nejčastější choroby

Nejčastěji dojde k onemocnění z důvodu špatného, kyselého prostředí ve vagině. Tím může dojít k infekci, hnisání, výtoku nebo zápachu. Je tedy nutné se o svou milou pečlivě starat, udržovat ji v čistotě a především ji pravidelně kontrolovat.

Související články

Další články