Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 typů nejhorších chlapů, které může potkat opilá holka v hospodě!

To je ale pohled, co?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Tohle všichni určitě znáte. Po dlouhém a namáhavém týdnu se chcete jít někam zabavit. Najdete si tedy s přáteli pěknou, útulnou hospůdku, kde si popovídáte a dobře zapaříte. Jenomže zrovna dnes je den blbec a celá hospoda je narvaná k prasknutí a lidé okolo vám pijí krev. Tohle je typická ukázka 8 typů lidí, kteří vám zaručeně zničí náladu během party.

1. Věčný Casanova - tihle chlapi mají hodně blízko k padesátce a doléhá na ně krize středního věku. Sedí většinou sami v rohu, tiše popíjí a mapují okolí. Nejraději si vyhlížejí děvčata kolem pětadvaceti let. Chodí v tmavých barvách a mají delší vlasy. Nikdy si k nim nesedejte, jsou to energetičtí upíři, kteří se z vás snaží vysát všechnu sílu a jsou zhruba stejně zábavní jako Ondra Sokol.

2. Maminčin uplakánek - nikdy se nepřizná, že stále bydlí u maminky, která mu vyvařuje, obléká a pere. Přítelkyni si snaží najít strašně okatě a používá k tomu jako hlavní zbraň sebelítost. Já jsem chudáček a vy všichni jste moc zlí. Taková menší obdoba Zdeňka Macury.

3. Sexy nula - na první pohled fakt sexy a pohledný chlap. Okamžitě vás dostane jeho charisma. Ale nenechte se zmást. Je jasné, že tenhle kluk něco skrývá. Většinou na to ale nepřijdete hned, ale až po delší době. Tenhle typ kluka vám dokáže nakecat úplně cokoliv, aby vás dostal. Po určité době přijdete na to, že je to jen obyčejná nula, které zůstal jen hezký ksicht. Ruce pryč!

4. Všeználek - všude byl, všechno zná nejlíp a nepustí vás ideálně ani ke slovu. Pokud máte na něco opačný názor, je špatný, a to bez ohledu na to, co řeknete. Do potyčky se s ním dostáváte téměř v každé druhé větě. Jestli tuhle konverzaci dovedete vést déle jak pět minut, jste fakt dobří.

5. Otec od rodiny - už od začátku vám něco na tomhle chlapovi nesedí. Něčím se liší od všech ostatních v hospodě, i když se to snaží maskovat, co jen to jde. Po pár pivech začne mít velice ochranitelské řeči, které lezou na nervy snad každé ženské. Má plné zuby špinavých plenek a věčného křiku, proto se rozhodl, že se půjde odreagovat do baru. Ale když ho potkáte na ulici další den, určitě vás nepozdraví.

6. Opuchlý štamgast - na tomhle chlapovi okamžitě poznáte, že tady nejspíše proseděl mládí. Moc toho zastřízliva nenamluví, ale sotva nasákne opět alkoholem, začne pořádné peklo. Tenhle člověk nezapomene několikrát podotknout, že tady je jako doma a ty nemáš právo si jakkoliv vyskakovat. Tenhle typ chlapa je úplně k ničemu.

7. Místní celebrita - všichni ho znají, kolují o něm historky, a když vejde do hospody, zavládne takové zvláštní ticho. Je to místní hrdina a legenda, a když vám o něm někdo vypráví, máte pocit, že ten člověk je nadpřirozená bytost. Pravda je taková, že je to úplně obyčejný chlap s průměrným vtipem a platem.

8. Vysoká škola života - přijďte, sedněte si k němu, požádejte ho o Facebook, sjeďte nahoru dolů jeho profil, a pokud má jako školu uvedené: Vysoká škola života, vylijte mu pivo na hlavu a odejděte. Takhle nesmyslně plýtvat vaším časem.

Související články

Další články