Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

8 typických věcí, které děláte na sociálních sítích a vaši přátelé se pak za vás musí stydět!

Zdroj: instagram.com
Jedinou nevýhodou všech sociálních sítí je to, že na ně může mít přístup úplně každý. Existují lidé, u kterých by bylo nejlepší, kdyby internet vůbec neměli. Určitě i vy znáte a máte na sociálních sítích pár lidí, za které se jednoduše stydíte, ale nemáte to srdce je vymazat, protože jsou to třeba vaši bývalí spolužáci, nebo snad kolegové z práce. A tak prostě jejich stupiditu trpíte a sem tam se stane, že po zhlédnutí jejich příspěvku vám je za ně neskutečně trapně. A tohle je přesně 8 typických věcí na sociálních sítích, které tito lidé dělají a vy se za ně pak bezmezně stydíte.

1. Fotka z nemocnice, na které je vyfocena vaše ruka - není nic ostudnějšího, než když si na Facebook dáte fotku tohoto typu. Ještě horší ovšem je, když k tomu dáte popisek tři tečky, a pak se tváříte tajemně jako člověk na návštěvě, kterému se chce na velkou. Je to opravdu trapné a autoři by si zasloužili tři rány bičem.

2. Citáty typu "užívej dne" - úplně stačí, že tohle má na ruce vytetováno půl republiky. Opravdu nás tím nemusíte strašit i na Facebooku. Za takovou hloupost si nezasloužíte bičování, ale spíše politování.

3. Milion fotek dětí - všichni jsme si stihli všimnout, že máte dítě vy nebo někdo z vašeho blízkého okolí. Není třeba nám to připomínat dvakrát denně. Vaší infantilností už tak dost trpíme.

4. Hloupé popisky u fotek z dovolených - možná v roce 2011 byly popisky u fotek z dovolených typu "Lol jsem u moře a jak se máte vy v Česku," ještě vtipné. Ale nyní je to minimálně na svěrací kazajku. V Česku se totiž máme úplně normálně, stejně jako když jste tady. Za ten týden se nezměnil ani režim, ani roční období.

5. Vyznání lásky - nikdo s vámi nechce sdílet to dobré, každého zajímáte teprve až se vám stane něco hnusného. Je třeba být k sobě upřímní. A láskyplná srdíčka všude u vás na profilu značí pouze vaši nevyzrálost.

6. Když píšete mrtvým na jejich profil - co je tohle za nesmyslný zvyk? Proč by někdo měl psát mrtvým lidem na jejich Facebook? Možná to bude nyní velká rána pro většinu Čechů, kteří tohle dělají. Ale váš mrtvý kamarád si opravdu nepřečte vaše přání k narozeninám a dojem tím na nikoho neuděláte. Vypadáte akorát jako blázni.

7. Černobílá profilová fotka - tohle si dávají na profil zejména ti, kteří se snaží co nejvíce upoutat pozornost. Je logické, že když někdo něco takového udělá, ostatní se ho budou ptát, co se stalo. A on jako správný pitomec nic neodpoví, protože se potřebuje cítit důležitě. Tohle už je chováni zralé na odpojení internetu.

8. Pravopisné chyby - tohle je problém největšího počtu uživatelů sociálních sítích. Není nic horšího než když vidíte, že váš kamarád napsal do diskuse větu "Všichni uprchlíci by si zasloužily smrt."

Související články

Další články