Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

8 týdnů bez záchodu: Emily zemřela v ukrutných bolestech, protože nechtěla říct svoje tajemství

Trochu zvláštní fobie, co?
Emily (16) trpěla celý život poněkud zvláštní fobií. Měla panickou hrůzu z toalet, takže se jim vyhýbala, jak to jen šlo. Tenhle strašák se jí ale stal osudným. Dívka zemřela na zácpu.

Mladá dívka se zabejčila, že na záchod prostě chodit nebude a nebude. Její matka ji prosila, nutila chodit k lékařům, aby s ní něco provedli. Nic nepomohlo. Emily kvůli své fobii, o které lékařům neřekla, zemřela. Vypěstovala si totiž vleklé zdravotní obtíže.

Podle soudní pitvy dívka zemřela na zácpu. Podle odhadů lékařů i její matky nebyla na toaletě přes dva měsíce. Střeva se jí naplnila tak moc, že se začala rozšiřovat a tlačit na vnitřní orgány. Břicho se jí neuvěřitelně vyboulilo. Doktoři se shodli na tom, že kdyby měla vhodnou léčbu, mohla žít.

„Všechny příznaky nasvědčují zadržování stolice. S ničím takovým jsem se ještě nesetkala,“ uvedla patoložka Emma Carlyon pro Daily Mail. Emily trpěla potížemi spojenými s trávením prakticky celý život, nikdy ale lékaři nepoznali jejich příčinu, nikoho by totiž nenapadlo, že je nemocná kvůli fobii z toalet.

Mohlo by vás zajímat

Další články