Odhalte s námi 8 tajemství, o která se s vámi váš muž nikdy nepodělí.

1) Že je pořád ještě dítětem

Nikdy nevyrostl ze své hravosti. Chce s vámi soutěžit, hádat se a sázet se. Vyhrávat i prohrávat a rozhodovat se podle hodu korunou.

2) Potřebuje obejmout

I když vedle sebe máte chlapa jako horu, potřebuje se s vámi čas od času pomazlit jako malý kluk. Chce, abyste ho pohladila po tváři a dala mu pusu na čelo. Alespoň jednou za čas.

3) Nade všechno miluje svoji mámu

I když si pořád stěžuje, jak je jeho matka hrozná, jak si nerozumějí a jak mu pije krev, dokud bude naživu, je to žena, která mu utírala nudle a naučila ho jezdit na kole. A na tohle muž nikdy nezapomene!

4) Rád s vámi mlčí

I když máte pocit, že je něco v nepořádku, kdykoliv se stáhne do sebe, opak je pravdou. On si možná užívá přítomnosti s vámi víc, než si myslíte, a všechna slova mu připadají zbytečná.

5) Sex pro něj není všechno

Možná se chová jako sexuální mašina a nedá vám oddechu. Sex bezesporu miluje, ale někdy by si vedle vás rád jen tak lehl, kdybyste ho třeba poškrábala na zádech nebo mu přečetla nahlas kus ze svojí knížky.

6) Chce být pro vás tím prvním i posledním

Nesvěřujte se mu proto do detailu se svými předchozími vztahy. Není potřeba jej zbytečně trápit představami. Mužská imaginace je mnohdy mnohem silnější než ta naše a to rozhodně nedělá dobrotu.

7) Potřebuje víc prostoru

I když vás miluje a chce s vámi prožít celý život, potřebuje čas na svoje kamarády a na své zájmy. Čím víc prostoru mu vyhradíte, tím víc se k vám bude chtít přimknout.

8) Také má strach ze stárnutí

I když se o nepříjemném stárnutí hovoří většinou v souvislosti se ženami, muži na tom nejsou o moc lépe. Povislý zadek a problémy s erekcí si s menopauzou můžou plácnout high five!