Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

8 šokujících rozchodů roku 2015: Který pár překvapil a kdo se nenávidí?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Jsou slavní, bohatí, krásní. Měli hnízdečka lásky a vše, po čem každý touží. Lásku si ale za peníze nekoupíte. Tyto hvězdné páry ohlásily rozchod či rozvod v roce 2015. Kdo neustál nevěru a hádky? Které hollywoodské páry se navzájem odcizily?

Tom Hanks a Rita Wilson

Jedno z nejstabilnějších manželství Hollywoodu vůbec nevypadalo, že by nefungovalo. Rozvod tento hvězdný pár oznámil po 26 letech manželství. A celý svět byl v šoku. Nemají ani předmanželskou smlouvu, protože se brali v době, kdy byla Tomova kariéra na vzestupu. A tak si budou dělit majetek v hodnotě až 400 milionů dolarů. Bude to nejdražší rozvod hollywoodských hvězd vůbec.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

A další pár, který se bohužel rozvádí, je tady. Jeden z dlouho fungujících párů, o kterých si nikdo ani nemyslel, že by se někdy měl rozejít, se bude rozvádět po třinácti letech. Důvodem jsou názory na život, ve kterých se spolu tito dva neshodnou. To znamená, že nechtějí světu prozradit, co se ve skutečnosti v jejich vztahu událo. O tom tak můžeme jenom spekulovat. Je možné, že za rozchodem stojí i nevěra jednoho z manželů. Rozcházejí se prý jako přátelé a chtějí fungovat jako rodina pro jejich tři syny.

Hilary Duff a Mike Comrie

Vztah zpěvačky a hokejisty se rozpadl už koncem loňského roku. Tento rok ale zažádala Hilary o rozvod. Po čtyřletém manželství se pár dohodl na tom, že musí jít od sebe. Delší dobu jim to už nefungovalo a nechtěli spolu ani bydlet. Nejspíše se budou soudit o jejich syna. Hilary totiž použila při své žádosti o svěření syna do péče i to, jak se začal její manžel chovat v době, kdy spolu už nežili. Hodně pil, zval si domů prostitutky a to rozhodně není prostředí, ve kterém by mělo vyrůstat dítě. Docházeli dokonce rok a půl do poradny, ale ani to jejich manželství nezachránilo.

Megan Fox a Brian Austin Green

Tento úžasný hollywoodský pár oznámil rozchod po dlouhých jedenácti letech. Nějakou dobu už žijí odděleně, ale Megan před pár měsíci teprve oficiálně podala žádost o rozvod. Na rozvodu ale prodělá. Neuzavřeli totiž předmanželskou smlouvu, a tak Megan, která za dobu jejich manželství vydělala mnohem víc peněz, bude muset platit Brianovi výživné. Mají spolu dvě děti a ty budou celým rozvodem trpět nejvíce.

Ben Affleck a Jennifer Garner

Dlouho byli zamilovaní a nedali bez sebe ani ránu. Pohádka ale končí. Letos hvězdný pár ohlásil rozvod. Vztah se sice snažili zachránit, ale bohužel se to nepodařilo. O rozvodu promluvil herec teprve nedávno. Objevily se i fotografie, které Bena Afflecka zachytily bez snubního prstenu. Hvězdný pár má spolu děti, tak se snaží vycházet aspoň kvůli nim. Za rozpadem vztahu je prý nevěra, proto by se dusno mezi herci dalo krájet. Oficiálně ale nic pár nepotvrdil. Rozdělovat si budou majetek v hodnotě 150 milionů dolarů.

Narvel Blackstock a Reba McEntire

Reba už má za sebou jeden rozvod seriálový, v seriálu Deník zasloužilé matky. To ale neznamená, že na rozvod byla připravena i v reálném životě. Nyní se opravdu rozvádí, a to po dlouhých 26 letech manželství. Pár se na všem prý kamarádsky domluvil, takže by během rozvodu neměly nastat nějaké problémy. Pár má syna Shelbyho, který je automobilový závodník.

Bradley Cooper a Suki Waterhouse

Sexy herec a mladičká modelka tvořili pár více než dva roky. Poznali se v Londýně v roce 2013 na udělování cen Elle Style Awards. Bradley Suki pozval na afterparty do nočního klubu, kde to spolu roztočili. Suki v jednom rozhovoru přiznala, že Bradley je skvělý tanečník. Prý ji sbalil hlavně na jeho taneční pohyby. V březnu tohoto roku ohlásili konec jejich velké lásky. Bradley totiž našel štěstí v náručí další modelky Iriny Shayk.

Charlize Theron a Sean Penn

Toto byl suverénně nejpodivnější pár celého showbyznysu. Dokonalá definice krásky a zvířete. Tito dva se k sobě podle všech vůbec nehodili a nikdo nechápal, že jsou ještě spolu. Den D ale nastal a pár ohlásil rozchod. A to už se šuškalo o tom, že by měla být svatba. Co je důvodem jejich rozchodu, není úplně jasné. Oba dva o svém vztahu zarytě mlčí. Můžeme se tedy jen domnívat, co se asi tak mohlo stát.

Související články

Další články