Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

8 skutečných důvodů, proč se krásné a mladé dívky zamilovávají do starších mužů

Zdroj: archiv

Fenomén staršího muže a mladší ženy je starý jako lidstvo samo. Netýká se však pouze mužů s vysokým společenským statusem a dívek se zlatokopeckými sklony. Někdy je to prostě jen láska… Tohle je 10 důvodů, proč se dívky zamilovávají do mužů ve věku svých otců.

1) Mentálně dospívají muži mnohem později než ženy. Takže když dívka začne randit s mužem o 15 let starším, než je ona sama, konečně se dá hovořit o rovnocenném partnerském vztahu.

2) Pravděpodobnost, že výrazně starší muž opustí svou výrazně mladší milenku kvůli nějaké jiné ženě, je mnohem méně pravděpodobná než klasický románový model.

3) Starší muž už je obvykle vychovaný některým ze svých mnoha předchozích vztahů, a proto s ním není tolik práce. Je navíc poučený z předchozích o­mylů.

4) Muži vyšších věkových kategorií si jsou vědomi toho, že svaly a testosteron už nejsou jejich jediné zbraně, a proto sázejí na mnohem zajímavější taktiky.

5) Starostlivá náruč muže s mnoha životními zkušenostmi je pro ženy mnohem přitažlivější než víkendové zážitky rozjuchaného zajíce.

6) Zkušenost je sice nepřenositelná, ale rady do života od protřelého alfa samce se přijímají samy…

7) Staršího muže je neuvěřitelně snadné zaujmout. Bude s vámi hrozně rád jezdit na bruslích, válet se na louce, chytat motýly a jíst zmrzlinu jen proto, že už to strašně dlouho nedělal.

8) Geronti si své mladé milenky opečovávají jako princezny. Fascinuje je jejich mládí, vitalita a fakt, že tráví svůj čas s nimi, starými morousi. Budou se vám odvděčovat dárečky a maximální možnou pozorností. Se starším partnerem nebude „bejby“ nikdy sedět v koutě!

Související články

Další články