Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 skutečných důvodů, proč muži ve skutečnosti nejvíc milují měkoučké boubelky

XXL modelka Tess Holiday boří mýty o vychrtlinách!
Zdroj: archiv
Holky, přestaňte se trápit dietami. Naopak. Vykrmte se!

Většina holek si dělá hlavu s tím, že mají někde nějaký ten centimetr tuku navíc, že se jim v určitých partiích rýsuje nevzhledný špíček, panikaří z celulitidy a šetří na liposukce.

My vás teď ujistíme, že klidně můžete zadělat na perníčky a vymýšlet, jaké druhy vánočního cukroví letos napečete, protože muži chtějí doma pořádný kus ženské.

Nebudeme vám to opakovat donekonečna, ale tyhle důvody si jednou provždy zapamatujte!

1. Ať už si na sebe oblá žena vezme cokoliv, vždycky to bude působit sexy. I obrovské bombarďáky se na jejím těle promění v miniaturní tanga a každá podprsenka její přednosti jen zvýrazní. Hádejte, jaká lechtivá videa frčí nejvíc? A proč asi?

2. Když se k měkounké a buclaté ženě muž přitulí, vždycky to bude pohodlné a příjemné. Nikde ho nic nepíchne, neotlačí… Zkrátka k tlusté holce se lehá tak nějak samo.

3. Při troše fantazie si muž může vymodelovat prsa kdekoliv na jejím těle. Třeba na zádech, na břiše, prostě kdekoliv… O dalších orgánech ani nemluvě.

4. Boubelky bývají na rozdíl od vychrtlých modelek vděčné a snaživé, takže se při sexu nadřou, až z nich poteče sádlo. A to se mužům prostě líbí.

5. Nikdy nevyčítají svým milencům, když se po milování svalí jako špalek a usnou. Mají to totiž úplně stejně, a navíc obvykle docela hlasitě chrápou, takže muži se vedle nich nikdy necítí trapně. A po sladkém odpočinku hurá někam na něco teplého do bříška!

6. Pokud se muži stane s kyprou milenkou „nehoda“ a oplodní ji, má dostatek času na to, aby zdrhl. Tlustým holkám zjištění, že jsou v tom, obvykle trvá docela dlouho a někdy si toho nevšimnou vůbec. Pak se diví, že splachují dítě do záchodu.

7. Místo dlouhé předehry obvykle stačí, aby muž na rande přinesl třeba mísu škvarků, a vše bude tak, jak má být, i bez práce.

8. Sex s boubelkou je výzva i workout. Stačí si nabrnknout sádelnici a na kruhové tréninky se muži mohou z vysoka vykašlat. A to se prostě vyplatí!

Související články

Další články