Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

8 situací v životě ženy, kdy by se studem nejraději rozpustila a vytekla kanálem

Zdroj: achiv

My ženy to někdy máme opravdu těžké. Musíme být princeznami v každé situaci a nikdy nesmíme udělat chybu.

Jenže i těm největším profesionálkám se občas prostě stane, že selžou. Udělají malou odbočku, dopustí nedostatek ve scénáři a pak je ani ten nejhlubší výstřih nezachrání.

Tohle je 8 situací, kdy bychom se nejraději spláchly do záchodové mísy.

1) Když si prdneme

Ženy prostě neprdí! Ne, to slovo prakticky neznáme, a pokud se vám zdá, že jsme tu strašnou věc udělaly, určitě jen vrzla židle. Jinak voníme po fialkách. A vůbec, o tomhle se spolu nebudeme ani bavit.

2) Když po nás jde někdo na záchod a my jsme zrovna „pouze“ nečuraly

My holky naštěstí jenom čuráme. A to jen tak zlehýnka. Je to taková roztomilá věc, jen si tak zacinkáme do záchodové mísy a šupky dupky, hned jsme hotové. Máme obrovské štěstí, že nekakáme. A vůbec nikdy to po nás na záchodě nesmrdí. Pouštíme mýdlové bubliny a necháváme po sobě jen lehký závan našeho oblíbeného parfému.

3) Když chrápeme

Usnout vedle nás je jako spočinout vedle lesní víly. Oddychujeme tak jemně, že by se ani chmýří pampelišky nepohnulo.

4) Když nám smrdí z pusy

Naše ústa jsou jako čerstvě utržená jahoda. Jako okvětní plátky růže, jako božská mana… Ani když si dáme nakládaný hermelín s pořádnou dávkou česneku, nemají muži chuť přestat nás líbat.

5) Když se nestihneme oholit

Naše pokožka je hebká jako samet. Chloupky nám prakticky rostou jen ve velmi omezené míře a na místech, kde je to žádoucí. Třeba na hlavě. Na nohách a v podpaží nám snad nikdy růst nezačaly.

6) Když se zpotíme

Máme to štěstí, že náš termoregulační systém funguje úplně jinak než ten mužský. Koláče v podpaží nám tudíž rozhodně nehrozí.

7) Když je nám šoufl

Zvracení a průjem, to není nic pro nás. Takovéhle obtíže nás ženy nikdy nedoprovázejí, protože jsou hnusné a nechutné. A my nic nechutného neděláme. Naštěstí.

8) Když nám něco někde čouhá

A nemusí to být jen šňůrka od tamponu. Holuby v nose totiž zásadně nenosíme!

Související články

Další články