Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 šílených situací, které stresují všechny holky, kterým táhne na 30 a jsou single!

Křen je vlastně hrozně zdravý… Ale když jste křenem vy, je to podobně
příjemné, jako byste si ho nasypali do očí.
Zdroj: archiv

Obecně se traduje, že lidé do 25 let krásní a od 25 let stárnou. Pokud navíc patříte k ženskému pokolení, máte tu smůlu, že na vaše charisma a životní zkušenosti není nikdo zvědavý, a už to s vámi bude jen a jen horší. Pravděpodobně totiž vždycky budou kolem vás mladší holky, na které celulitida zatím trpělivě vyčkává a vyztuženou podprsenku znají jen z šatníku své starší ségry. A nedej bože, když se v tomhle kritickém věku ocitnete bez chlapa! V ten moment se na vás začne nahlížet jako na nebohá stvoření, která se musí dnes a denně vypořádávat s traumatizujícími situacemi, kterými je život s třicítkou na krku častuje.

Tohle je 8 nejhorších z nich!

1) Svatby vašich spolužaček z gymplu a vůbec všechny svatby ve vašem okolí, kterých se účastníte ve chvíli, kdy nemáte ani kluka, natož snoubence!

2) Rodinné oslavy a neustálé poznámky vašich babiček a příbuzných o tom, že máte nejvyšší čas na veselku, a nejapné dotazy na téma, kdy přivedete ukázat toho svého Pepíka. Jenže vy nemáte ani Pepíka ani Jeníka, a i kdyby, tak se s ním rozhodně nehodláte prezentovat před celou svou lačnou famílií, protože by vám nejspíš vzal zavčasu roha!

3) Novinové články a erudované lékařské studie o tom, že pokud první dítě neporodíte do 30, budete stará matka a vaše dítě, pokud vůbec nějaké zvládnete počít a porodit, bude chudák!

4) Třídní srazy, které končí v 11 večer, protože půlka bývalých spolužaček nepije kvůli kojení a druhá půlka nepije kvůli nedělnímu výletu na kolech s „manžou“.

5) Dovolená v párech. Všichni vás sice přijmou jako součást party, ale na dvojlůžáku usínáte sama a večer u ohně žmouláte jeden lahváč za druhým namísto něžné dlaně vašeho milého.

6) Kocovinová rána, která jste si minulý večer přivodila jen a kvůli tomu, abyste si na večírku plném zamilovaných párů nepřipadala tak blbě.

7) Návštěva u gynekologa, který vám každou další krabičku antikoncepce vymlouvá s otcovskou starostlivostí, že přece už máte věk na vysazení…

8) Moment, kdy sama na sobě ucítíte dotek přírody. Přistihujete se, jak se bezděky usmíváte na miminko v kočárku vaší sousedky a svého životního partnera si v představách přestanete vybírat podle toho, v jaké kapele hraje a jak moc hustokrutopřísné kérky má na ruce… Ale ucházející vám najednou začne připadat i ten sympatický kluk, kterého potkáváte každou sobotu na farmářských trzích. Viděla jste totiž, jak pomohl s taškou jedné staré paní. A to je tak roztomilé!

Související články

Další články