I když se muži dušují, že chtějí mít doma klid a pohodu, pravda je, že pro svůj spokojený život potřebují mnohem víc vzrušení, než si myslíte.

Tohle je 8 dobrých rad do života všem ženám, které si jej chtějí udržet!

1) I když si myslíte, že společně můžete sdílet úplně všechno, nechte si část svého života jen sama pro sebe. Muži milují, když má žena nějaké tajemství.

2) Buďte sebevědomá a spolehlivě přesvědčená o tom, že všechno, co děláte, děláte jen ze svého vlastního přesvědčení. Nikdy se nenechte ovlivňovat tím, co po vás vyžadují ostatní. Váš partner to vycítí.

3) Najděte cestu ke svému životnímu stylu. Ať už se rozhodnete být veganka, bio matka nebo naopak pařmenka a party girl, je to jen vaše věc. Váš partner se do vás zamiloval proto, jaká jste, tak se neměňte!

4) Snažte se být vždy upravená, i když byste měla doma okopávat ředkvičky nebo mýt okna. Na roztrhané tepláky a mastný culík zapomeňte!

5) Vyhněte se výkyvům nálad. Muži to nepochopí a pochopit nechtějí.

6) Přestaňte se srovnávat s ostatními! Váš milý se do vás zamiloval. Vybral si právě vás a právě mezi všemi ostatními. Když se budete pořád obávat toho, že potká někoho lepšího, přivoláte to.

7) Nepátrejte. Ani po minulosti, ani po možnostech, které mu dává současnost. Buď s vámi chce být, nebo nechce. Nic mezi tím. Tak ho přestaňte podezírat!

8) Odpouštějte. Naučte se být velkorysá. K jeho malým chybám i přešlapům. Vy také nejste dokonalá!