Natrefila jste na zajímavého muže, charismatického týpka a okouzlující bytost?

Gratulujeme. Pokud si chcete jen užít, směle do toho. Jestliže ale toužíte po vztahu, mějte se na pozoru.

Pokud vaše nová známost vykazuje některé známky chování z následujícího seznamu, bere vás jen jako teplejší peřinu nebo v lepším případě postelové topeníčko.

1. Kontaktuje vás jen ve chvílích, kdy má sklony k erekci. To znamená k večeru nebo brzy ráno. Jakmile je zaneprázdněný, ani si na vás nevzpomene. I když ho vlastně vůbec nezajímáte, večer v posteli by vaši společnost vcelku uvítal.

2. O randíčka moc nestojí. Zato na návštěvu k vám domů by se zval neustále. Co takhle zajít do kina nebo na večeři, frajere? Že je to zbytečná ztráta času? No prosím…

3. Po sexu se pokaždé téměř okamžitě zdekuje. Zásadně u vás nepřespává, protože ráno má spoustu povinností, musí ještě pracovat, přijdou zedníci… Anebo už doma jednu holku má?

4. Vaše starosti ho prakticky nezajímají. Zkuste si párkrát postěžovat, požádejte ho o pomoc nebo vymyslete záminku, jak se s ním víc sblížit… Nemá zájem? A jéje…

5. Rozhodně od něj nečekejte přespříliš otázek týkajících se vaší rodiny, vašich zájmů nebo vaší práce. Muž, který vás chce mít vedle sebe (nebo spíš pod sebou) jen na pár hodin, nebude ztrácet čas s analýzou vaší genealogie. Proč by to taky dělal?

6. Sexuální tematiku vměstná téměř do čehokoliv. Bude vám lichotit v nových šatech, hodnotit vaše nohy a těšit se, co asi ukrýváte pod tím roztomilým kabátkem. Ne, opravdu z vás není na větvi. Jen potřebuje ulevit svým varlatům.

7. Většina vašich schůzek je čistě spontánní. Nikdy vám při rozloučení neřekne větu. „A co děláš v úterý?“ On totiž ještě neví, jestli v úterý bude mít chuť na sex s vámi nebo se svojí sousedkou. A když bude, ozve se prakticky úplně na poslední chvíli.

8. Kdykoliv vyvinete vlastní iniciativu, vymlouvá se na nedostatek času, zahlcení prací, schůzky nebo rýmičku. Nestojí o vaši společnost. Stojí pouze o vaši vaginu. A s tím se prostě nedá nic dělat.