Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

8 porotců talentových soutěží, kteří si v příštím roce přijdou na pořádný balík. Sledujte seznam VIP, které na vás budou několik týdnů koukat z obrazovky

8 porotců talentových soutěží, kteří si v příštím roce přijdou na pořádný balík. Sledujte seznam VIP, které na vás budou několik týdnů koukat z obrazovky
Zdroj: archiv TV Nova, herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Česko Slovensko má talent skončilo, vítěz je znám, ale my jsme vás už dříve informovali, že komerční televize chystají na příští rok hned další nálož hudebních soutěží. Přesto, že se spousta lidí diví, jak to, že je stále možné v desetimilionové republice najít nějaké nadané zpěváky, když už u nás proběhlo nespočetně SuperStar a dalších soutěží. Vedení televizí to ale vidí jinak a díky pořádání těchto estrád si navíc slavné osobnosti, které v soutěžích vystupují jako porotci, přijdou na pořádný balík peněz. A o to přece také jde.

Televize Nova chystá na jaro příštího roku Hlas ČeskoSlovenska, kde si známé osobnosti v roli koučů budou vybírat svoje favority, které se pak budou snažit dovést k vítězství. Mezi jasnými VIP, které zasednou do těchto rolí, je Marta Jandová (39), Josef Vojtek (48), Michal David (53) a rapper Majk Spirit. Podle serveru Super.cz se spekuluje i s účastí Dary Rolins (41).

Stále ještě oficiálně nepotvrzenou informací je pořádání dalšího X Factoru na televizi Prima. Ze zákulisních zdrojů pomalu lezou informace o tom, kdo by měl zasednout v této porotě. Hovoří se o dohodě s Lucií Bílou (47), bez jejíchž láskyplných emočních výlevů by to prostě nebylo ono, další partičkou by mělo být populární slovenské duo IMT Smile.

Je jasné, že už teď ostrouhali Jaro Slávik a Pal'o Habera.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy