Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

8 pohádkových dvojníků českých celebrit: Zloba Pomeje, princezna Burešová či čarodějnice Bílá

Zdroj: Koláž eXtra.cz / Archiv L. Bílé / Profimedia / Disney / Warner Bros
+ Další 4 fotografie
galerie
Srovnávacích snímků celebrit v dětských letech a v těch dospělých je už všude dost. Pojďme se společně podívat na známé osobnosti jiným okem, a to tím pohádkovým. Tohle je 8 celebrit, které mají své dvojče v pohádkové či filmové fantasy postavě.

Až neskutečné podoby celebrit, které mezi sebou nemají žádné genetické pouto, už nejsou takovým překvapením. Svého dvojníka má zkrátka každý, a to přesto, že pochází z jiného kontinentu, ať už jste známá osobnost, nebo ne.

Tentokrát si v galerii můžete prohlédnout o něco více kreativní, až fantastickou řadu snímků. Tyhle české celebrity mají dvojníka v pohádkové bytosti, která je přímo do očí bijící.

Lucie Bílá jako Bellatrix Lestrange

Podoba zpěvačky Lucie Bílé (54) s Bellatrix Lestrange, která je zlá čarodějnice z Harryho Pottera, je zřejmá nejen černými vlasy, ale také černým šatem, kterému holduje i sama zpěvačka.

Sharlota jako Malá mořská víla

Krásná zpěvačka Sharlota si nedávno nasadila červenou paruku, look doplnila rudou rtěnkou a Malá mořská víla byla na světě.

Eva Burešová jako princezna Jasmína

Krásná herečka Eva Burešová má svou dvojnici v princezně Jasmíně z pohádky Aladin a kouzelná lampa. Připomíná ji nejen v kreslené verzi, ale také filmové, kde ji ztvárnila herečka Naomi Scott.

Pavlína Pořízková jako čarodějnice ze Sněhurky

Topmodelka Pavlína Pořízková vypadá i po padesátce senzačně, chlubí se skvělým tělem i tváří. Nedávno ovšem sdílela snímek, kterým připomněla zápornou postavu ze Sněhurky.

Andrea Pomeje jako královna Zloba

Andrea Pomeje připomíná svým vzhledem často herečku Angelinu Jolie, kdyby se jí měla najít podoba s pohádkovou bytostí, pak je to královna černé magie Zloba. V případě Andrey nebylo možné najít žádnou princeznu, protože ty zkrátka tak sexy nikdy nejsou.

Anička Slováčková jako princezna Elsa

Ještě v době, kdy herečka Anička Slováčková bojovala s rakovinou, tak se nechala zvěčnit s blond parukou, která dodala ještě větší důraz na podobu s princeznou Elsou. Anička se navíc pyšní modrýma oči, které doplňují podobu jako třešnička na dortu.

Monika Štiková jako čarodějnice Uršula

Ani tady nelze podobu Moniky a Uršuly nijak zavrhnout. Ač je Monika značně hubenější, tak určitou energií vyvolává pocit, že by mohla zlou čarodějnici klidně ztvárnit. (Nic ve zlém)

Martina Babišová jako Rebelka

Při pohledu na krásnou herečku Martinu Babišovou, která je nejen zrzka, ale také samá lokna, je podoba s Rebelkou přímo do očí bijící.

V galerii se podívejte na 8 pohádkových dvojníků českých osobností.

Související články

Další články