Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

8 nejodpornějších věcí, které se našly v lidských uších

Pavoukovi se ve zvukovodu dařilo dobře.
Zdroj: Archiv
+ Další fotografie

Před časem jsme vám přinesli článek o ženě, které se během dovolené v Peru dostali do ucha masožraví červi a vykousali jí přibližně 12 mm velkou dírku do zvukovodu. Podobně bizarních případů však bylo zdokumentováno mnohem více. Tentokrát jsme jich pro vás vybrali hned osm:

  1. šváb – zatímco Australan Hendrik Helmer spal, do jeho pravého ucha se mu zavrtal přibližně 2,5 cm velký šváb a odmítal vylézt ven. Hendrik se nezvaného hosta nejprve snažil zbavit pomocí vysavače, ale pak raději vyhledal lékařskou pomoc.
  2. živý pavouk – jistou ženu z Číny tak dlouho svědilo levé ucho, až se rozhodla navštívit místní nemocnici. Tam se ke svému zděšení dozvěděla, že v jejím zvukovodu už několik dní žije pavouk.
  3. živá můra – dvanáctiletému chlapci z Colorada museli z ucha odstranit můru. Poté, co ji doktoři pomocí pinzety konečně vytáhli, prý okamžitě začala poletovat po místnosti.
  4. hodinková baterie – malý chlapec z Northamptonu své babičce tvrdil, že si do ucha zastrčil tužku. Lékaři následně zjistili, že „tužka“ je ve skutečnosti hodinková baterie.
  5. živá pampeliška – ač se to zdá být neuvěřitelné, mladé dívce z Pekingu rostla v uchu přibližně 2 cm velká pampeliška.
  6. 57 červů – dvaadevadesátileté Američance s Alzheimerovou chorobou se do ucha dostala moucha a nakladla zde několik desítek vajíček. Z těch se později vylíhlo téměř šedesát červů.
  7. zub – holčička z Velké Británie si do ucha schovala zub. Podle jejího ošetřujícího lékaře chtěla, aby byl v bezpečí před zoubkovou vílou.
  8. Barbie bota – v tomto případě se odborníci nejprve domnívali, že pacient v předškolním věku trpí nebezpečnou formou rakoviny, která by se mohla rozšířit do mozku. Nakonec se naštěstí ukázalo, že nejde o nádor, ale o růžovou Barbie botu, která byla v uchu tak dlouho, že dokonce stačila zarůst do tkáně.

Související články

Další články