Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

8 nejlepších proměn finalistů Tváře: Tyhle výkony nedaly nikomu spát

Proměny těch nejlepších z nejlepších.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
galerie

Osmá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas vyvrcholí na obrazovkách televize Nova už tuto neděli večer. Diváci se tak naposledy můžou těšit na naprosto skvělé proměny a úžasná vystoupení desítky šampionů. O absolutní vítězství ale budou bojovat pouze čtyři finalisté, a to Marta Jandová, Hana Holišová, David Gránský a Albert Černý, připomeňte si jejich nejlepší proměny.

Kdo ze čtveřice finalistů Hana Holišová, Marta Jandová, Albert Černý a David Gránský se nakonec stane vítězem osmé řady show Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem Šampioni? Tedy vlastně dvojnásobným vítězem Tváře? Připomeňte si jejich nejlepší proměny.

Marta Jandová

O dojemnou a pěvecky skvělou proměnu se postarala v předposledním kole Marta Jandová, když ztvárnila zpěvačku Whitney Houston. Její vystoupení dojalo nejen samotnou Martu, ale také celý sál.

Dechberoucí proměnu také předvedla, když se převtělila do zpěvačky Petry Janů a zazpívala píseň Už nejsem volná, kterou v originální verzi nazpívala Céline Dion.

David Gránský

Herec, moderátor a zpěvák David Gránský se také probojoval do absolutního finále šampionů. Skvělý nejen pěvecký, ale také taneční výkon předvedl, když se proměnil v Patricka Swayzeho a zazpíval píseň Hungry eyes od zpěváka, kterou nazpíval Eric Carmen.

O unikátní a energickou proměnu se postaral i v kůži Daniela Nekonečného (†52). "Já ho miluju," rozplýval se David, který si užíval každou sekundu. "V tobě se spojily všechny živly," pochvaloval si Jakub Kohák.

Albert Černý

Husí kůži měli diváci z proměny Alberta Černého ve zpěvačku Adele v předposledním kole show Tváře. Zazpíval píseň Make You Feel My Love, kterou si získal i vítězství.

Vítězem kola se také stal, když se velmi precizně převtělil do těla rappera PSY. Svým výkonem rozproudil krev v žilách porotcům i moderátorům. Specifické rapperovy pohyby měl Albert prostudované do detailu.

Hana Holišová

Na ohnivou proměnu Hany Holišové v jednu z našich nejoblíbenějších zpěvaček Lucii Bílou diváci určitě jen tak nezapomenou. Na pódiu si navíc zazpívala s hercem Robertem Urbanem, se kterým předvedli hit Láska šialená, který v originále nazpívala Bílá s Pal'em Haberou.

O další pořádně žhavou podívanou se postarala i jako latinská diva Jennifer Lopez a její písně Booty.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy