Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

8 nejčastějších chyb, které dělají ženy na začátku vztahu

Láska je láska.
Zdroj: Profimedia.cz
Zamilovat se je jeden z nejhezčích pocitů, kterého můžeme dosáhnout. Mnohdy se ale snažíme si lásku udržet za každou cenu, a to se našemu partnerovi nemusí úplně líbit. Přinášíme vám osm chyb, které dělají čerstvě zadané ženy.

Co se týká vašeho nového protějšku…

1) Myslíte si, že vám patří 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Největší devízou lásky by měla být svoboda. Ta sdílená!

2) Veškeré vaše zájmy a koníčky jste kvůli němu odložila a vyžadujete to samé i po něm. Jenže on se do vás zamiloval právě kvůli vašim koníčkům. A pokud chcete zůstat i nadále jedním z jeho zájmů, měla byste ho přestat tlačit do kouta.

3) Žárlíte na všechny jeho bývalé milenky, kamarádky, kamarády i rodiče. V momentě, kdy se začnete poměřovat s jeho matkou, jste v háji.

4) Nejraději byste veškerý čas trávila v posteli s ním a mastným culíkem na hlavě. Na mytí vlasů nemáte čas, a navíc nemusíte, už jste ho přece sbalila! Jenže problém je v tom, že na ulici potká spoustu žen, které s ním do té postele klidně vlezou také, a navíc u toho budou vypadat hezky.

5) Plánujete s ním budoucnost už po čtvrtém rande. Zatímco on má s vámi v plánu pouze dvě věci. Sex a sex.

6) Taháte ho na rodinné slavnosti a mezi nejlepší kamarády jen proto, abyste se s ním pochlubila. Tak pozor, aby se on za vás nezačal rychle stydět.

7) Přestáváte se rozhodovat sama za sebe, ale automaticky v konverzaci používáte partnerský duál. On ale nechce být vaším siamským dvojčetem.

8) Neúměrně často se ujišťujete o tom, jestli vás miluje a jestli si vás jednoho dne vezme. Nevezme.

Související články

Další články