Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

8 nehod, které se ženám nejčastěji stávají při zkrášlovacích procesech

Jste namalovaná a někdo vám řekne, že vypadáte tlustě. A můžete
začít znova.

Proč tento článek o trapasech neuvést trapným vtipem: Bůh stvoří ženu, podívá se na ni a praví: „No co, tak se namaluje…" Ženy skutečně dělají hodně věcí jen proto, aby vypadaly dobře. Malují se, depilují se, chodí do solária, barví si vlasy, žehlí si vlasy, trhají si chlupy… ani nechtějte vědět, kde všude. A při těchto zkrášlovacích procesech, které většinou muži ani neocení, protože si myslí, že ženy mají pleť bez chyby a nohy bez chlupů přirozeně, se stávají nehody. Zde jsou ty nejčastější.

1. Lakování nehtů

Zažívá to každá. Pokud je žena pravačka, nehty na levé ruce si nalakuje během pěti vteřin a bez jediné chybičky. Nehty na pravé ruce však po půlhodině snažení stále vypadají, jakoby je nalakoval retardovaný orangutan bez končetin. U levaček platí totéž, ale inverzně.

2. Deodorant

Nic nenaštve více, než když si žena na sebe ve spěchu natáhne tričko, které si otře o deodorant v podpaží. Po stranách na triku se utvoří šmouhy a ne každý z těch skvělých, sto padesát hodin fungujících, neviditelných deodorantů jde lehce setřít.

3. Kulma

Kulma, žehlička, fén… vše, co se nahřívá a po delším používání pálí jako prase. Ano, ženy si o ně často pálí ruce. Buď jen konečky prstů anebo klidně celou ruku, když ve spěchu jeden z těchto zázraků chytnou za nesprávný konec.

4. Oční linky

Snažíte se namalovat si oční linky. Stejnoměrně. Jedna vám ale trochu ujede. Nevadí, na druhé straně to vyrovnáte. A takhle to pokračuje pětkrát, až si řeknete, nevadí, dneska ze mě bude panda.

5. Rtěnka na zubech

Tomu se prostě nedá zabránit. A vždy na to upozorní nějaký muž, nikdy si toho žádná nevšimne sama v zrcadle jako první.

6. Řasenka

Nádherně si namalujete oči, nanesete řasenku a těsně před tím, než zaschne, kýchnete jak slon s epileptickým záchvatem. Řasenka je po celém obličeji a vy můžete začít znova.

7. Holení

Ženy se holí všude. Naprosto všude. A když to dělají ve spěchu nebo si holí příliš krátké chloupky, výsledkem je pleť plná pupínků a zarostlých chloupků. Nebo se rovnou říznou. Z původního záměru vypadat sexy se stává boj o holý život.

8. Velké množství čehokoliv

Nanesete si nový make-up a zjistíte, že na vašem obličeji vypadá jako maska. Chcete si lehce zdůraznit lícní kosti a najednou vypadáte jako Marfuška. Použijete korektor a váš obličej je flekatý jak po neštovicích. Nevadí, začneme znovu…

Související články

Další články