Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

8 logických důvodů, proč osvobodit svá prsa a vyřadit podprsenku ze svého šatníku jednou pro vždy!

Milé dámy, přemýšlely jste někdy nad tím, že byste se zbavily tohoto nepohodlného kousku oblečení? Teď pro vás máme důvody, proč to udělat!

Pokud nemáte prsa velikosti vzducholodí a neriskovaly byste tudíž zlomení páteře nebo vyražení zubů, popřemýšlejte nad těmito důvody, které vás rozhodně oprávní k tomu, odložit všechny šajsky, práskačky a podprdy ještě dnes!

1. Antropologové Sydney Ross Singer a Somai Grismaijerovi, kteří se dlouhodobě zabývají problematikou vlivu oblečení na lidské zdraví, zjistili, že ženy, které nikdy nenosily podprsenku, měly nižší riziko vzniku rakoviny prsu!

2. U žen, které se vzdají podprsenek, je riziko vzniku rakoviny až 125× nižší než u žen, které ji celé dny neodloží.

3. Japonští vědci potvrdili, že nošení podprsenky snižuje hladinu hormonu melatoninu u žen až o 60 %, a proto mnohé z nás nemohou v klidu usnout! Osvoboďte se a spěte!

4. Když odložíte podprsenku, nebudete riskovat množství módních faux pas s ní spojených. Vyčuhující ramínka, zařízlé špíčky a podobně.

5. Podprsenky znemožňují dokonalý průtok lymfy v našem těle a odbourávání toxinů.

6. Mysleli jste si, že nošením podprsenky budou vaše prsa pevnější? Omyl! Pokud budete chodit „na ostro“, vaše poprsí si vybuduje mnohem větší množství vazivové tkáně a žádné povislé padáky vám nehrozí.

7. Špatně zvolená podprsenka může mít na svědomí bolesti zad, bolesti hlavy či dokonce migrény!

8. Muži kolem vás to jistě docení a ti nejbližší se s ní navíc nebudou muset neustále mordovat při jejím rozepínání. A to se vyplatí!

Mohlo by vás zajímat

Další články