Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

8 logických důvodů, proč osvobodit svá prsa a vyřadit podprsenku ze svého šatníku jednou pro vždy!

Zdroj: achiv
Milé dámy, přemýšlely jste někdy nad tím, že byste se zbavily tohoto nepohodlného kousku oblečení? Teď pro vás máme důvody, proč to udělat!

Pokud nemáte prsa velikosti vzducholodí a neriskovaly byste tudíž zlomení páteře nebo vyražení zubů, popřemýšlejte nad těmito důvody, které vás rozhodně oprávní k tomu, odložit všechny šajsky, práskačky a podprdy ještě dnes!

1. Antropologové Sydney Ross Singer a Somai Grismaijerovi, kteří se dlouhodobě zabývají problematikou vlivu oblečení na lidské zdraví, zjistili, že ženy, které nikdy nenosily podprsenku, měly nižší riziko vzniku rakoviny prsu!

2. U žen, které se vzdají podprsenek, je riziko vzniku rakoviny až 125× nižší než u žen, které ji celé dny neodloží.

3. Japonští vědci potvrdili, že nošení podprsenky snižuje hladinu hormonu melatoninu u žen až o 60 %, a proto mnohé z nás nemohou v klidu usnout! Osvoboďte se a spěte!

4. Když odložíte podprsenku, nebudete riskovat množství módních faux pas s ní spojených. Vyčuhující ramínka, zařízlé špíčky a podobně.

5. Podprsenky znemožňují dokonalý průtok lymfy v našem těle a odbourávání toxinů.

6. Mysleli jste si, že nošením podprsenky budou vaše prsa pevnější? Omyl! Pokud budete chodit „na ostro“, vaše poprsí si vybuduje mnohem větší množství vazivové tkáně a žádné povislé padáky vám nehrozí.

7. Špatně zvolená podprsenka může mít na svědomí bolesti zad, bolesti hlavy či dokonce migrény!

8. Muži kolem vás to jistě docení a ti nejbližší se s ní navíc nebudou muset neustále mordovat při jejím rozepínání. A to se vyplatí!

Související články

Další články