Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

8 jednoduchých věcí, které z každé obyčejné Mařenky udělají elegantní princeznu!

Zdroj: archiv
Nevadí, že nemáte modrou krev a do šlechtického původu máte dál než Ruda z Ostravy... Poradíme vám, kterých věcí se vyvarovat, abyste byla okouzlující!

Chcete, aby vám muži padali k nohám a prali se o vaši pozornost?

Chovejte se jako princezna a mějte na paměti tyhle rady a doporučení!

1. Hysterické a přehnaně emotivní gesta si nechte od cesty. Pravá dáma dokáže své emoce držet na uzdě a všechno vyřešit s klidem aristokratky. Trénujte si to na maličkostech. Až vás váš milý zase vytočí do nebe tím, že po sobě nechal v umyvadle vousy, omylem mu do nich shoďte kartáček na zuby… Kreativitě se meze nekladou!

2. Pravá princezna si o pozornost neříká násilím. Naopak si velice dobře vybírá, s kým bude trávit svůj ctěný čas. Nesnažte se být pro každého kdykoliv k dispozici, ale pečlivě si určete, kdo za vaši pozornost opravdu stojí a na kom se nevyplatí plýtvat energií.

3. Znáte svou cenu, ať už v práci nebo ve vztahu. Nikdo s vámi nebude zametat a vy sama si určujete, co pro vás má smysl a co ne.

4. Princezny si dokáží užívat života a nedělají si zbytečnou hlavu s věcmi, které stejně nezmění. Snažte se pracovat na tom, aby váš život byl realizací vašich snů.

5. Nic není nemožné. Ani potkat prince svých snů, který zabije zlého draka. Čekání se vždycky vyplatí. Zapomeňte na kompromisy!

6. Pravé princezny jsou dostatečně sebevědomé, ale ne namyšlené. Dobře totiž vědí, že všechno na světě se točí v kruhu a cokoliv udělají špatně, obrátí se proti nim. Nepomlouvat, nelhat!

7. O vychování a způsobech netřeba dlouho diskutovat. Ženy, kterým leží muži u nohou, nemluví sprostě, nechovají se jak buranky a mají své vybrané způsoby. Oblékáním počínaje, stolováním konče.

8. Když si princezna neví rady, má k dispozici své nejbližší rádce a přátele. Pečujte o své blízké, jak jen to jde, protože půl úspěchu k vám přijde, když budete obklopené lidmi, kteří vás mají rádi.

Související články

Další články