Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

8 fotek z psího karnevalu v Rio de Janeiru: Co všechno jsou schopni blázniví páníčci udělat svým mazlíčkům?

„A co takhle pusu?“
+ dalších 4 fotografií

Lidé, kteří v neděli zavítali na světoznámou pláž Copacabana, byli svědky zajímavé podívané. Za tónů hymny Rio de Janeira („Cidade Maravilhosa“) zde totiž odstartoval velkolepý psí karneval.

Této unikátní akce se zúčastnila přibližně stovka čtyřnohých mazlíčků a rozhodně bylo na co koukat. Někteří psi měli na hlavách čepice, jiní klobouky či šátky a jistá kolie se dokonce chlubila růžovýma plyšovýma ušima. Zaslouženou pozornost poutal rovněž jezevčík převlečený za včelu a pestrobarevný pudlík.

Karneval si pochopitelně užívali také jejich páníčci. „Vzal jsem si stejné havajské lei, jaké má moje Belinha, abychom k sobě ladili,“ vysvětlil majitel černobílého francouzského buldočka.

Dodejme, že v období před vypuknutím hlavního karnevalu – který letos začal 28. února – se v ulicích Rio de Janeira podobných „bloco“ street party konají stovky.

Mohlo by vás zajímat

Další články