Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

8 důvodů, proč žádná chytrá holka nechce mít doma prvotřídního krasavce

Kritéria pro mužskou a ženskou krásu jsou značně rozdílná. Zatímco muži doma chtějí mít holku, kterou jim budou ostatní závidět, ženy touží po charismatickém sympaťákovi.

Pokud nemáte podprůměrné IQ a mezi vaše největší koníčky nepatří sbírání růžových poníků, plastické operace a solárium, pravděpodobně nám dáte za pravdu, že mít doma krasavce je naprosto zbytečné. Ba co víc, nežádoucí!

Tohle je 8 důvodů, proč na chlapy s pekáčem buchet a vizáží Leonarda DiCapria není nikdo zvědavý!

1. Většinu poliček v koupelně můžete použít na vlastní serepetičky a nemusíte se bát, že vám váš milý bude krást noční krém.

2. Čas, který váš partner bude trávit v koupelně, u skříně a u zrcadla, je minimální, a to se vyplatí, zvlášť pokud sdílíte společnou domácnost.

3. Nemusíte se bát, že vám po něm půjde nějaká výstavní vysolárkovaná bloncka. Marunu, která dělá za barem, kam chodí po fotbale na pivo, hravě zvládnete!

4. Můžete řešit i jiné věci než složení stravy, uhlohydrátů a jak moc mu narostly svaly po tom speciálním osobním tréninku.

5. Ve spodním prádle budete vždycky vy ta krásnější.

6. Nemusíte se žinýrovat a klidně si dát v 11 večer smažák v housce s dvojitou tatarkou. Nikdo vás nebude peskovat za celulitidu, protože sám má břišní mozol.

7. S mužem se dají dělat i jiné věci než vybírat oblečení a cvičit lehy-sedy.

8. Netváří se v posteli jak narcis, ale myslí při tom i na vás!

Mohlo by vás zajímat

Další články