Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

8 důvodů, proč jsou muži ve znamení Lva ti nejlepší milenci, ale poněkud problematičtí manželé

Sebevědomí a energie z něj jen sálají. Je zábavný, charismatický a sexy. Bohužel však jen do té chvíle, než se dotknete jeho ega!

Je jedno, jestli jste svého Lva potkala na party, ve frontě na banány nebo v divadle. Pravděpodobně to byl pokaždé on, kdo vás zaujal v davu. Lev si vždycky najde své diváky. A pokud ztrácí jejich pozornost, začíná zuřit.

Tohle je 8 důvodů, proč jste si vybrala docela velké sousto, pokud jste s ním začala žít.

1) Chválit se musí

Lva budete muset za všech okolností obdivovat. Ať už to bude způsob, jakým krájí cibuli, řídí auto, nebo líbá. Na kritiku prostě zapomeňte!

2) Omylů se nedopouští

Pokud je někdo hrdý na svou neomylnost, je to rozhodně ješitný Lev. Pamatujte si proto dobře: Pohladíte-li ho proti srsti, začnou létat jiskry!

3) Lehce nabyla, lehce pozbyla

Pokud se Lev vlákal do sítě vašich vášní mávnutím kouzelného proutku, můžete předpokládat, že se brzy vláká do jiné náruče. Dá se říci, že Lev tuhle schopnost okamžitého nadšení a zamilovanosti prostě dostal do vínku.

4) Jste jen jeho

Jakmile se pustíte do vztahu se Lvem, zahrne vás luxusem, bohatstvím a velkorysostí. Na oplátku ale požaduje vaši absolutní věrnost. A tím myslí například to, že se na jiného muže ani nepodíváte, natož abyste zašla se svým bývalým na skleničku. V ten moment byste se totiž prohřešila víc, než byste byla schopná předvídat.

5) Herecké etudy

Lev je ztělesněním vášně. Z malého problému bude katastrofa, z malé radosti nejúžasnější událost v životě. Smiřte se s tím a nesnažte se jeho emoce krotit.

6) Na kariéru zapomeňte

Pokud si myslíte, že se Lvem budete soupeřit o to, kdo to v životě dotáhl dál, okamžitě změňte strategii. Vaše kariéra je ON. On je váš učitel, živitel i vzor. A že to ve skutečnosti bude trochu jinak? Hrajte jeho hru!

7) Musíte reprezentovat

Pokud se s vámi Lev nestydí vyjít na veřejnost, máte pravděpodobně vyhráno a skutečně vás považuje za nejúchvatnější bytost ve vesmíru. Pokud je Lev ochoten připustit vážný vztah, pak jedině za podmínek, že může být na svou milou náležitě hrdý. Buďte pyšná na to, že můžete být po jeho boku. To je důkaz nad důkazy!

8) Hlava rodiny

Lvi nikdy nepřipustí, aby rodinné žezlo nebo korunu držela žena. Vy musíte taktně přikyvovat a hrát s ním hru na to, že všechno dobré vymyslel on, i když budete vědět, že opak je pravdou. Pokud tohle všechno zvládnete, budete mít doma hravou šelmu, úžasného milence a nadšeného otce vašich dětí!

Mohlo by vás zajímat

Další články