Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

8 důvodů, proč je mnohem lepší být mladou tetou než mladou mámou!

Zdroj: archiv
O biologických hodinách, nutnosti zplodit dítě co nejdřív, fyzické způsobilosti a dalších věcech toho bylo napsáno už dost. Víme, jak si v raném mládí vychutnat přízeň dítěte bez nutnosti stát se matkou ve dvaceti!

Kdo to zažil, dá nám určitě za pravdu, kdo ne, může jen závidět.

Tohle je 8 důvodů, proč je mnohem lepší být dvacetiletou tetou než matkou.

1) Mateřství si tu můžete vyzkoušet naprosto prakticky, ale bezbolestně. Nečeká vás porod, kojení ani další záležitosti týkající se nepříjemných změn vaší fyziologie.

2) Když se vám bude chtít, můžete dítě kdykoliv vrátit. Tuhle výsadu si jako matka bohužel už nikdy nebudete moct dopřát.

3) Když budou vaše neteře nebo synovci co k čemu, můžete se jimi chlubit a vyhlašovat do světa, že jsou celí po vás. Když se nepodaří, všechno svedete na svou sestru nebo bratra.

4) Můžete je rozmazlovat a obracet k obrazu svému, aniž byste riskovala, že vám jednoho dne přerostou přes hlavu. Jste přece jen teta.

5) Nikdo vám nemůže vyčítat, že jste ve své roli selhala. Můžete být buď skvělá teta, nebo teta, o které se moc nemluví.

6) Ze svých neteří a synovců si můžete vychovat naprosto spřízněné duše a skvělé přátele. Zvlášť do budoucna se vám investice skrze dárečky a výlety do zoo určitě vyplatí.

7) Nemusíte vůbec nic řešit. Výchovu ani převýchovu. Prostě se bavte!

8) Na rozdíl od vaší sestry nebo bratra, kteří rovnou praštili do rodičovské role, můžete vždycky zařadit zpátečku a vrátit se k randění a dalším záležitostem, které jsou pro ně už tabu!

Související články

Další články