Miliony milenek na celém světě se denně probouzejí s pocitem, že se zrovna dnes z úctyhodného druhého místa vyšplhají na samotný stupínek vítězů.

Že jejich milý konečně dostojí svému slovu. Rozvede se, rozejde se a zcela se své „bokovce“ oddá.

A večer zase budou usínat s tím pocitem, že se nic takového nikdy nestane.

Tohle je 8 důvodů proč.

1. To, že si vás váš milovaný proutník obstaral jako milenku, rozhodně neznamená, že je jeho oficiální vztah v rozkladu. I když vám to nejspíš tisíckrát řekl, že spí na gauči v obýváku, opak je pravdou. Nikdy nevíte, co je pravým důvodem jeho nevěry. Možná na něj jeho žena kašle, možná jej dostatečně neobdivuje v práci, možná s ním po těch deseti letech zas tak často nespí… To ale vážně neznamená, že už ji nemiluje.

2. Na to, aby řešil, jestli má cestou z práce nakoupit rohlíky nebo housky, zodpovídal dotazy, jestli stihne vyzvednout malou z baletu, a snášel narážky, že by si mohl uklidit v pracovně, už jednu ženu má. Proč by do takové role dostával další?

3. Je si moc dobře vědom toho, že po pár měsících vášně to mezi vámi ochladne. A proč by tedy měnil něco, co mu v zásadě vyhovuje, když pak bude moct vyměnit vás za nějaké další rozptýlení?

4. Pokud svůj stávající vztah nerozpustil po pár měsících známosti s vámi, už jej nerozpustí. Prostě NE! Tedy alespoň ne kvůli vám.

5. Dělá mu dobře, že se kvůli němu trápíte, že mu brečíte do telefonu a děláte žárlivé scény. Přijde si prostě jako hřebec. Proč by vám měl dávat pocit jistoty, když mu tohle tak lichotí?

6. Poznávat novou tchyni, nového tchána, zvykat si na nová pravidla… Fuj! Nikdy… Zato s novým tělem a novými polohami z Kámasútry, s těmi se obeznámí rád.

7. Muži neumějí dělat víc věcí najednou. Ale umí milovat víc žen najednou různými způsoby. To je prostě fakt.

8. Už jen důvod, že si s vámi začal něco zadaný muž, svědčí o tom, že nehledal vztah, ale rozptýlení. Zadaný rovná se nevhodný! Na to prostě myslete…