Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

8 citátů z Harryho Pottera, které v sobě skrývají hlubokou pravdu!

+ Další fotografie
Inspiraci nemusíte hledat jen v milionech falešných citátů, které sdílejí vaši přátelé na Facebooku. Možná budete překvapeni, že hluboká pravda může zaznít i z úst vašich oblíbených hrdinů z Harryho Pottera. Jen si znovu přečtěte následujících 8 citátů a uznejte sami, že J. K. Rowling opravdu umí.
  1. „Slova jsou, podle mého ne tolik skromného názoru, naším nejvíce nevyčerpatelným zdrojem magie. Schopná způsobovat zranění i napravovat je.“ (Albus Brumbál, Harry Potter a Relikvie smrti)
  2. „Pokud chceš vědět, jaký někdo doopravdy je, všimni si, jak se chová ke svým podřízeným, ne k sobě rovným.“ (Sirius Black, Harry Potter a Ohnivý pohár)
  3. „Budeme silní jen tehdy, jestliže dokážeme být jednotní, a budeme slabí, jestliže se nedokážeme dohodnout.“ (Albus Brumbál, Harry Potter a Ohnivý pohár)
  4. „Jsem takovej, jakej jsem, a nestydím se za to. ,Nikdy se za to nestyď,‘ říkával vždycky můj nebohej taťka. ,Najdou se takový, který ti to budou mít za zlý, ty ale nestojej za to, aby sis kvůli nim dělal těžkou hlavu.‘“ (Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár)
  5. „Nezájem a zanedbávání často napáchají víc škody než otevřená nenávist…“ (Albus Brumbál, Harry Potter a Fénixův řád)
  6. „Důvtip je nade všechna bohatství lidí.“ (Rowena z Havraspáru, Harry Potter a Relikvie smrti)
  7. „Stáří bývá pošetilé a zapomnětlivé, takže má sklon mladé podceňovat.“ (Albus Brumbál, Harry Potter a Princ dvojí krve)
  8. „Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.“ (Albus Brumbál, Harry Potter a Ohnivý pohár)

Mohlo by vás zajímat

Další články