Je léto a všichni se potíme. To je nezpochybnitelná pravda. Ale na některých lidech je to holt víc vidět. Mluvíme hlavně o celebritách, od kterých bychom čekali snad všechno, ale ne zpocené koláče velikosti observatoře NASA.

Některé celebrity jako Cameron Diaz (41) se za své pocení vůbec nestydí a všude rozhlašuje, že už dvacet let nepoužila deodorant a že si stačí jenom holit podpaží a často se umývat. No, její rady asi moc nefungují.

U slavných lidí je to obzvláště podivuhodné, když vědí, že na ně neustále míří objektivy foťáků. Copak nemají možnost se převléknout? Zbytečně je z toho ostuda jako hrom. Příkladem toho je i Paris Hilton (33), která i přesto, že si může dovolit kdykoliv odletět domů vrtulníkem, dopustí, aby ji média vyfotila celou upocenou. A jejího přítele nevyjímaje.

Kapitola sama o sobě jsou potící se muži. Chápeme, že se chlapi prostě potí víc, ale není tristnějšího pohledu na pěkného muže, kterého zdobí koláče potu. A ještě když to je na prestižní společenské akci. Copak neví, co to je antiperspirant?

Pocení se nevyhýbají ani české celebrity. V galerii máte fotku Petry Černocké, které to s bílou košilí opravdu nevychytala.