Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

8 celebrit, kterým zničily drogy život: Tito umělci světovou slávu a tučné konto nezvládli

8 celebrit, kterým zničily drogy život: Tito umělci světovou slávu a tučné konto nezvládli
Zdroj: Archiv
+ Dalších 13 fotografií
na dně
Některé hollywoodské hvězdy nemají žádné hranice. Své vysněné kariéry dosáhly, vydělaly si pěkné peníze, našly partnery, ale jako blesk z nebe se jim život otočil v momentě, kdy našly zalíbení v drogách, ze kterých se jen tak nedostaly. Svou vlastní blbostí a rozhodnutím tak zahodily nejen svou kariéru, ale také rodinu a přátele. Těmto hvězdám zničila závislost na drogách život.

Jak již název článku napovídá, tyto celebrity to zkrátka v životě úplně nezvládly. Sen po slávě a penězích se stal skutečností, osud na sebe ale nenechal dlouho čekat a s velkou slávou přišel rychlý pád na dno. Dříve měly peněz na rozdávání, ale kvůli závislosti na drogách se z nich staly vlastní blbostí a rozhodnutím trosky, které si zničily život.

Nadměrným užíváním drog se tito umělci změnili nejen po psychické stránce, ale také po té fyzické. Některé celebrity skončily tak špatně, že si drogovou závislostí vykopaly vlastní hrob, a o jiné v tom lepším případě, avšak nikoli pozitivním, byste si možná neopřeli ani kolo.

Herečka Lindsay Lohan

Lindsay se proslavila zejména jako dětská herečka a v Hollywoodu doslova vyrostla. V průběhu dospívání se u ní projevila závislost na drogách a jako herečka už si nikde ani neškrtla. Dnes už plní bulvární statusy pouze jako drogově závislá herečka a její herecká sláva je již téměř zapomenuta.

Herečka Amanda Bynes

Dříve krásná herečka, která byla obsazována zejména do romantických komedií, je jednou z těch, které závislosti těžce propadly a dodnes se závislostí bojuje. Některé snímky, které sdílela ona sama, jsou opravdu děsivé.

Zpěvačka Whitney Houston

Jednu z nejuznávanějších zpěvaček všech dob dostala její závislost na drogách doslova do hrobu a stala se obětí nebezpečných návykových látek. Údajně neunesla svou obrovskou slávu a stres zaháněla drogami. Zemřela v roce 2012

Herečka Tara Reid

Kdo by neznal největší sexbombu z filmu Prci, prci, prcičky Taru Reid? I tato herečka vzala svou kariéru od špatného konce a dnes vypadá jako chodící stín. Nejenže se stala závislou na drogách i alkoholu, ale také trpí poruchou příjmu potravy a dříve krásná Tara je k nepoznání.

Herec Gary Dourdan

Americký herec je ukázkovým příkladem, jak obrovský vliv může mít užívání drog nejen na psychiku, ale hlavně vzhled. Herec, který je znám především ze seriálu Kriminálka Las Vegas, se kvůli závislosti ocitl na úplném dně a jeho snímky by měly být zastrašujícím příkladem.

Zpěvačka Britney Spears

Britney měla ve své kariéře velkou řadu úspěchů i pádů, za všemi skandály, kterými si nejen z důvodu užívání drog prošla, je dodnes zbavena svéprávnosti a také opatrovnictví vlastních synů.

Zpěvák Steven Tyler

Americký zpěvák známé rockové kapely Aerosmith se minulostí netají. Ve své autobiografické knize dokonce uvedl, že za drogy a alkohol utratil v přepočtu 300 milionů korun.

Herečka Lisa Robin Kelly

Herečka, která se proslavila především díky seriálu Zlatá sedmdesátá, to nezvládla. V průběhu natáčení začala mít problém se závislostí na drogách, dostala vyhazov, vlastní život už nezvládla uchopit a zemřela na předávkování.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy