Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

8 blbých akcí s lejnem v životě! Občas do něčeho šlápne každý z nás

Šlápli jste do něčeho měkkého? Nevěšte hlavu, nejste v tom sami.
Zdroj: archiv
Pokud máte občas dojem, že někde na obláčku sedí vtipálek s dálkovým ovládáním v ruce a v tu nejméně vhodnou chvíli vám do cesty staví nejrůznější překážky (například hovna), nejste sami!

Těchhle 8 situací zná důvěrně každý z nás.

1. Mokrá ponožka

Vyšlápnout malou loužičku vody těsně před obutím opravdu potěší. Zvlášť když se vám to poštěstí zhruba minutu poté, co jste se pracně nasoukali do čistých ponožek!

2. Spálený jazyk

Šilháte hlady a nemůžete se dočkat svého talíře? Asi znáte ten pocit zklamání, kdy si při první vložené lžíci vařícího vývaru do úst spálíte celý jazyk a ze zbytku jídla nic nemáte, že?

3. Mytí lžíce

Kolikrát už jste oplachovali lžíci a kolikrát jste ji natočili proti proudu vody tak, že jste byli celí mokří? Xkrát!

4. Izolepa

Jestli balíte dárky k Vánocům těsně před jejich rozbalováním, jistě znáte ten pocit bezmoci, kdy nemůžete najít konec izolepy! Vhodným řešením je dárková taška.

5. Šlápnutí na předmět

Chvíle nekončící ostré bolesti způsobená našlápnutím kostky lega není nic příjemného. Jestli máte v rodině malé dítě, zcela jistě to znáte!

6. Zaříznuté spodní prádlo

Situace, kdy se nedokážete soustředit na nic jiného než na vaše spodní prádlo zaříznuté mezi půlkami, není opět nic příjemného. Pozor, řešení této nepříjemnosti nevypadá nejlépe!

7. Oblékání

Když se chvátá, jde všechno o něco hůře, než bychom si představovali. Triko naruby či hlava v místě rukávu? Znáte jistě obojí!

8. WC

Opět pánská záležitost, která je způsobena zaškrcením močové trubice o kalhoty a jejím následném povolení při vrácení příslušenství zpět do trenek. Místo poslední kapky jde do kalhot celá deci. Znáte to?

Související články

Další články