Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

7v1 s Vojtkem a Arichtevem: Na miminkovskou party dorazily dva herecké klany

Roman Vojtek na mejdanu s miminky s manželkou, Veronikou Arichtevou, manželem Biserem a synem Lukou.
Zdroj: Archiv Romana Vojtka.
+ Dalších 5 fotografií
7v1
Rozkošný snímek sdílel na sociálních sítích oblíbený herec Roman Vojtek. V náručí drží svého syna Nathaniela a na miminkovský mejdan dorazila i hvězda 3v1 Veronika Arichteva s manželem a synkem Lukou. Pro celou partu má Vojtek speciální a trefné pojmenování, které poukazuje právě na vtipný seriál, kde vystupuje Veronika.

"7v1... Byla prd*l," připsal stručně Roman Vojtek k fotce na Instagramu. Manželé Vojtkovi uspořádali malý mejdan, kam dorazila i Veronika Arichteva s Biserem a synkem Lukou. Rozkošný snímek nasbíral přes 10 tisíc "líbítek" a desítky komentářů. Některé fanoušky zaujal hlavně syn Veroniky Luka.

"To by mě zajímalo, co si Luka myslí, jeho výraz je neskutečný," podotkla jedna z fanynek. "Krásní kamarádi, krásní rodiče. Jenom možná Veru brzy svého Luku sotva unese," poznamenala žertovně fanynka Renata.

Roman Vojtek na sítích často sdílí, stejně jako Arichteva, snímky svých dětí, hlavně nedávno narozeného synka. Nathaniel je naprosto kouzelný a fotek z procházek či rodinných selfíček není nikdy dost. Podívejte se do galerie na několik rozkošných snímků, kterými Vojtek rozněžní snad každou duši.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy