Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

70. narozeniny Slováčka: Vystrašila nás vysolárkovaná Sklovska, zpívající Brožová a transsexuál, který za sebou vlekl Martucciho!

Kateřina Brožová a Sisa Sklovska byly mezi hosty narozeninové oslavy Felixe Slováčka.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 14 fotografií

Saxofonista Felix Slováček včera slavil v Lucerně své dnešní sedmdesáté narozeniny. Na pompézní oslavu se sjely snad všechny možné známé celebrity, které s hudebníkem kdy vystupovaly, ale i známé tváře, které se na podobné akce dostaví jako nezvaní, jen aby je cvakli fotografové. Chyběla jen Helena Vondráčková (65), která Felixovi na svém narozeninovém koncertě v Lucerně, jehož bude Felix hostem.

Nechyběla samozřejmě Slováčkova manželka Dagmar Patrasová (57), která se díky shozeným kilům začíná opět vzdáleně vracet do dob, kdy hrála v komedii Vrchní, prchni! svůdnou Manuelu, jeho syn Felix (28) a dcera Anička (17).

Na pódiu si s oslavencem zazpíval Karel Gott (73), Petra Janů (60), Jitka Zelenková (62), obludně strašidelná a svým despotickým mužem Jurajem Lelkesem vyhladovělá Sisa Sklovska (47), Hana Zagorová (66) a bohužel i Kateřina Brožová (45), která byla tak soudná, že své vystoupení naštěstí příliš neprotahovala. Zřejmě jí bylo decentně naznačeno, že tady není na TV Barrandov, kde je na rozdíl od Lucerny možné opravdu všechno.

Co to ale všechno je proti falešnému hraběti Domenicu Martuccimu (36), kterého si jako doprovod přivedl transsexuál Karel, a tak ho nemohl nikdo vyhodit. I když Patrasové jeho přítomnost dvakrát po chuti zjevně nebyla.

Oslavenec dostal spoustu dárků a dort s marcipánovým instrumentem, který ho proslavil po celém světě. Čili se saxofonem, pro ty méně chápavé. Prohlédněte si naši bohatou galerii, díky které budete mít pocit, jakoby jste v Lucerně byli také, čímž vás rozhodně nechceme nějak strašit nebo tak.

Související články

Další články