Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

70. narozeniny Miroslava Donutila: Herec se u Krause sarkasticky obul do Paroubka

Miroslav Donutil patří k našim nejpopulárnějším hercům.
Zdroj: Showpix
+ Další 2 fotografie
Show Jana Krause
70. narozeniny oblíbeného herce Miroslava Donutila (69) se kvapem blíží a on má jen jediné přání. Být zdravý. V Show Jana Krause pronesl několik vět o tom, že je pro něj důležité se ráno probudit a být zdravý. V pořadu se pak velmi vtipně opřel do nedávného skandálu Jiřího Paroubka (68), který si užíval na oslavě v jednom z hotelů v Teplicích.

Herec Miroslav Donutil oslaví 70. narozeniny už v neděli a přál by si jen jedinou věc. A není to nic materiálního. "Já nic nechci, já chci zdraví, mně to úplně stačí. To je takový pocit štěstí, když se člověk v tomto věku ráno probudí a je zdravý. Takže víc není potřeba," svěřil se v pořadu Show Jana Krause Donutil.

Dokonce se i sarkasticky obul do skandálu Jiřího Paroubka. Kdyby prý herec chtěl nějakou oslavu narozenin, uvažoval by o nějakém teplickém hotelu. "A pozveme Jirku Paroubka," žertoval herec.

Žádné divadlo, více času na zahradě

Jako mnoha dalším hercům, i jemu epidemie koronaviru překazila mnoho divadelních představení, za to ale našel vášeň pro něco jiného. I zahradničení může být skvělá zábava! "Objevil jsem spoustu zahradnických prací, což mi tedy moje žena ráda představila," popsal herec s tím, že ho po práci na zahradě bolí tělo úplně jinak. "To jsou neuvěřitelný věci, co na té zahradě může člověk dělat! A já to neznal... takže jsem najednou hnojil, ryl, sklízel... to bylo moc hezký. Ale než k té sklizni člověk dojde," prohlásil v pořadu.

V pořadu pak také popsal, že si užívá i jiných radostí. "Další radost je, že člověk vůbec vstane, i když je to kolikrát těžký. No a pak že jdeš! Prostě jdeš. A v tom okamžiku já se začínám těšit, co mě ten den potká. Dnes jsem se těšil, že ráno pojedu do města za svojí oční lékařkou, která mi prohlédne oči, abych u pana Krause vypadal dobře, potom se stavím za manželkou, pozdravím ji, protože má otevřené okýnko, aby vydávala jídla, pak půjdu do rádia, tam udělám takový příjemný rozhovůrek, a pak půjdu k Honzovi," vylíčil Donutil.

Stihl natočit dva filmy

Během nepříjemných časů však nestál jen na zahradě nebo neseděl s prutem u rybníka. "Podařilo se nám v tom nepříliš příjemném čase natočit dvě věci. Jednu jsem točil s vynikajícím slovinským režisérem Olmem Omerzuem a jmenuje se to Atlas ptáků. A také jsme s Jirkou Svobodou natočili dvojdílný film pro televizi, který se jmenuje Vražedné stíny. Ovšem divadlo není, a proto jsem tak rád, že jsem v divadle nyní a že jsou zde diváci," prozradil oblíbený herec.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy