Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

70 let po zničení nacismu: Jágrtým - Třetí říše 4:2! Jisté čtvrtfinále, možná s okupanty z Ruska! Podívejte, jaké hrály za Německo krvelačné zrůdy!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Češi zvítězili v předposledním utkání ve skupině nad Němčoury, kteří na den přesně před 70 lety prchali v nacistických uniformách před pražským povstáním do náruče Američanů, ale s rukama od krve. Hokejový mač byl stejně úporný jako druhá světová, ale hokejisté nakonec fanoušky potěšili vítězstvím nad suverénně nejošklivějším týmem šampionátu. A všemu tomu velel apoštol Jágr.

Naši vyhráli 4:2 po zlepšeném výkonu ve druhé třetině a božský Jarda opět posunul hodnotu věkového rekordu pro střelce gólu na mistrovství světa a odporní hejtři, kteří mu před pár dny spílali na sociálních sítích, od té chvíle klečí na hrachu a stydí se.

Kluci toho mají plné zuby, pořád se hledají a před čtvrtfinále se spíše vysilují, než že by v pohodě trénovali na zápas o vše. Každopádně je super, že přejeli nesympatické Němce, kteří si myslí, že musí mít všechno, takže si pořídili i hokejovou ligu, do které tam teče hrozně peněz, a to je dlouhodobě pro Němce důvodem opruzovat ve světové skupině A, byť nikdy na turnaji nemohou uspět, podobně jako Slováci.

Naši dopsali na soupisku Vondrku, ten se uvedl povinným gólem a díky jeho zásahu do hry už čeští fans vědí, že Lucii Vondráčkovou (35) z Babovřesk letos na hokeji neuvidí, protože na Plekyho už se nečeká.

Kaňkou na jinak pěkném a vyprodaném zápase byly nevzhledné tváře Němců, které se s našimi krásnými hokejisty Smoleňákem, Jardou, Hertlem, Hejdou a Pavelcem vůbec nemohly srovnávat Někteří Němci byli dokonce tak oškliví jako Slováci, ostatně podívejte se do galerie.

Poslední zápas ve skupině čeká naše v úterý, kdy porazí bankéře nacistů o čtyři góly, ve skupině A skončí třetí a rozdají si to v klíčovém čtvrtfinále zřejmě s dalšími okupanty naší historie, mužstvem Ruska, kterému by podle mnohých spekulací mohl přijít fandit do O2 Areny prezident České a přítel ruské a okolních republik Miloš Jitrnice (70).

Související články

Další články