Jak asi bude vypadat za třicet let dnešní generace třicetiletých celebrit? Pokud se v branži ještě udrží? A pokud to nebudou přehánět s plastikami?

Doufejme, že alespoň tak, jak vypadají hvězdy, kterým je dnes už přes padesát nebo dokonce o dekádu více. Které celebrity jsou i přes svůj věk neustále sexy a inspirují se jimi další ženy?

1. Jana Švandová (67)

Herečka, která se v sedmačtyřiceti letech nechala nafotit pro Playboy, vypadá i po dvaceti letech pořád skvěle. Za vším je pravidelné cvičení, golf, zdravá strava a prý kvalitní kosmetika.

2. Chantal Poullain (58)

Herečka, která i po mnoha letech v Česku stále mluví, jakoby měla v puse žabí stehýnka, za poslední rok extrémně omládla. Vypadá skvěle, ale rozdíl oproti minulosti je tak markantní, že by zákrok nepoznal jen slepý. Sama herečka kolem toho chodí obloukem, ale my víme své. Rozhodně není důvod se stydět, co by taková matka Sylvestra Stalloneho dala za tak dobře odvedenou práci.

3. Veronika Freimanová (58)

Herečka vypadá svěže díky genetickému základu, pravidelné péči o pleť, a když je potřeba, vyrazí na nějaké neinvazivní zákroky.

4. Jitka Zelenková (64)

Zpěvačka se sametovým hlasem snad nestárne. Má neuvěřitelně pěstěnou pleť, skvělou figuru i vlasy a jejím receptem pro udržení kondice je prý život bez chlapa. Něco na tom bude.

5. Petra Janů (61)

Zpěvačka s obrovským hlasovým rozsahem je jednou z mála celebrit, které se nebojí přiznat, že podstoupily plastiku. „Snažím se vypadat k světu. Když je ta možnost, tak proč ji nevyužít? Taky nevím, proč bych to měla tajit,“ řekla kdysi Aha! Janů.

6. Marie Rottrová (72)

Zpěvačka už roky vypadá, jakoby vypila nápoj mládí. Hodně dbá na používání kvalitní kosmetiky, cvičí pilates a na plastice prý nikdy nebyla.

7. Simona Stašová (59)

Od dob, co se jako sexy matka objevila ve filmu Filipa Renče Román pro ženy, patří Simona mezi femme fatale. Na plastice nikdy nebyla, i když jí prý kdysi někdo řekl, že by si měla nechat odstranit váčky pod očima.