Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

7 vzkazů, které by ženy rády předaly všem sexuchtivým mužům!

Miláčku, vyspím se s tebou, až se dáš trošku dohromady… Takže alou do
sprchy!
Pánové, chcete sex? Tak se na něj taky trochu připravte, než skočíte do postele!

Zatímco ženy si poctivě holí nohy, podpaží i třísla, používají deodoranty, tělová mléka, parfémy a vybranou kosmetiku, aby svým protějškům připadaly co nejpřitažlivější, muži si obvykle dají rychlou sprchu a jdou na věc.

Tohle je 8 dobře míněných vzkazů pro mužské pokolení!

1. Ostříhejte si nehty

S dlouhými nebo zatrhnutými nehty jsou vaše doteky poněkud nepříjemné. Zvlášť v inkriminovaných partiích a na těch nejcitlivějších místech.

2. Oholte se

Nechceme se po prvním polibku cítit jako odřené šmirglpapírem. A upozorňovat vás na to, že vám ve vousech uvízl kus čehosi, nás vážně eroticky nenabije.

3. Dopřejte si pedikúru

Není nic asexuálnějšího než tvrdá pata, která se dotkne naší hebké nožky!

4. Oholte se

Ano, i heterosexuálové mají právo na to, použít žiletku!

5. Nezapomínejte na hygienu

Možná si teď ťukáte na čelo, ale někteří z vás bohužel pořád zapomínají na to, k čemu se používá deodorant a že trenýrky se převlékají denně.

6. Čistěte si zuby

Vy nám možná koukáte na prsa, my vám do očí a na zuby. Pokud jsou žluté, zkažené a křivé, rozhodně vám napoprvé nepodlehneme a vaše charisma v našich očích také znatelně poklesne.

7. Navoňte se

Samozřejmě, že milujeme vaše pižmo a všechny ty testosteronové výpotky, které po sobě zanecháte v peřinách. Ale dotek parfému, který si s vámi budeme už navždycky spojovat, je také jedna ze zásad!

Mohlo by vás zajímat

Další články