Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

7 vlastností žen, do kterých se muži sice bezhlavě zamilovávají, ale žít s nimi nechtějí!

Patříte mezi ně i vy, dámy? Dokonalé múzy, které sice zdánlivě mohou mít na každém prstě stovky mužů, ale ráno se stejně probouzejí samy? Schválně, jestli se poznáte.

Jedním z nejzajímavějších fenoménů dnešní doby rozhodně nejsou sexuální úchylky, adopce dětí homosexuály ani staré matky.

Jsou to singl ženy, které singl být nechtějí a vlastně by ani nemusely… Jenže jsou!

Tohle je 7 vlastností žen, které muži milují, ale doma je mít nechtějí.

1. Úspěšné, příliš samostatné a bohaté ženy muži sice bezmezně obdivují, ale žít s nimi nechtějí. Bojí se, že by si vedle nich poleptali své ego. Možná i z toho důvodu má váš vysněný princ doma nevýraznou chudinku. Sice mu ji nikdo nemusí závidět, jako by mu záviděli vás, ale ona mu hezky zobe z ruky, vaří a bezmezně ho obdivuje. Co na tom, že ji obden podvádí? Důležité je, že se k ní vrací.

2. Pokud jste příliš divoká a rozlítaná, ani vás nečeká klidná vztahová budoucnost. Muži mají raději ženy, které jsou klidné a stabilní. Cítí v nich zázemí, pohodu a klid. S vámi si sice užijí spoustu legrace a pravděpodobně i luxusní sex, ale to je tak vše, co si od vás vezmou.

3. Zní to paradoxně, ale možná že jste až příliš krásná a skvělá na to, abyste měla doma muže. Dokonalé ženy vzbuzují v mužích strach. Užárlil by se k smrti! A proto vás raději navštíví jen dvakrát týdně ve vaší garsonce, aby s tím neměl zbytečně starostí.

4. Muži se vám obloukem vyhnou i v momentě, kdy kolem sebe začnete šířit auru „já už hrozně chci někoho potkat“. V ten moment nikoho nepotkáte. Na to vemte jed.

5. Pokud o vás kolují zvěsti jako o femme fatale, nejspíš taková opravdu budete. Marilyn Monroe také všichni leželi u nohou. Šťastná ale nebyla nikdy. Co se zkusit stát tak trochu holkou odvedle? To vám zbaští víc…

6. I přílišná inteligence je někdy na škodu. Muži s ženami nechtějí filozofovat. Chtějí se na ni dívat, milovat ji a poučovat. Zkuste svůj intelekt trochu vypnout.

7. Ani tím, že se budete tvářit jako kamarádka a holka do nepohody, příliš štěstí neuděláte. Od toho mají muži muže. Ne ženy! Na to pamatujte a klidně si občas fňukněte, že je vám zima nebo že máte hlad.

Mohlo by vás zajímat

Další články