Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

7 velmi zákeřných koček: Momentky, na kterých plánuje vaši vraždu

Vaše kočka na vás plánuje zákeřný útok.
Zdroj: Twitter
+ Další 4 fotografie
Kočky mají svou hlavu a dost často se tváří, že je vůbec nezajímáte. Ale stačí se k nim jen otočit zády a už plánují, jak se vás zbavit a kam zahrabou vaše tělo!

Pořád trváme na tom, že kočky jsou lepší než psi, ale zase je pravda, že se psem podobné fotky neuděláte, protože pes vás zabít nechce.

Ten by byl nejraději, kdybyste se mu věnovali celý den a hladili ho na břichu, ale kočka si myslí, že jste její majetek, všechno kolem vás je její majetek, vaši přátelé jsou její majetek a smyslem jejího života je se vás zbavit, aby jí už nic nestálo v cestě.

Twitter se baví fotkami s kočkou, která vypadá, že na vás každou chvíli plánuje zákeřný útok, vraždu a přemýšlí, kam zahrabe vaše tělo, aby na to nikdo aspoň deset let nepřišel.

A nevěřte tomu, že vám rozumí a miluje vás. To je jenom laciná hra, abyste jí vynesli záchod a dali jí najíst. Až pak s vámi skoncuje!

Související články

Další články